انواع تی شرت یقه دار

تی شرت یقه دار

تی شرت یقه دار

همانطور که از نام آن هم می توان دریافت به تی شرتی گفته می شود که دارای یقه باشد و در زبان انگلیسی به آن پولوشرت هم گفته می شود. جنس آن غالبا از نخ بافتنی است اما از مواد و متریال دیگری هم بعضا در دوخت آن استفاده می شود. طراحی آن ساده است وگاهی از یک جیب در قسمت جلو برخوردار می شود و معمولا دو یا سه دکمه هم دارد، همچنین به جهت تطبیق پذیری بالای تی شرت یقه دار که هم می تواند جزو لباس های فرم مثلا مدرسه و محیط تحصیل باشد و هم به عنوان لباس ورزشی یا کار استفاده شود از آن تی شرتی بی نظیر می سازد که برای تبلیغات هم استفاده می شود و حتی مشاغل کوچک، برند یا طرح و لوگوی خود را بر روی آن چاپ می کنند و در نمایشگاه های مختلف به مخاطبان خود هدیه می دهند.

مخاطبان تی شرت یقه دار چه کسانی هستند؟

تی شرت یقه دار از آن دسته از لباس های شیک و اسپرتی است که خنک بوده و معمولا در فصول گرم و معتدل سال در فصل تابستان یا بهار از آن استفاده می شود، لذا در بین همه اقشار جامعه و در بین تمام سنین از مخاطبان بسیاری برخوردار است و حتی امروزه به نوعی لباس فرم مورد استفاده کارکنان در محل کار یا بعضا محصلین در محیط مدرسه و… بدل شده است.

تی شرت یقه دار به جهت ساختار راحت و پوشش مناسبی که دارد بسیار مورد توجه و استفاده ورزشکاران قرار می گیرد و علاوه بر آن نوعی لباس راحتی است که می تواند برای پیاده روی های اوغات فراغت یا گردش و بعضا یک لباس دم دستی شیک و جذاب که زیبایی منحصر به فردی هم در ظاهر ایجاد می کند، از مخاطبان بسیاری برخوردار باشد.تولیدی تی شرت آفرنگ جامه

جنس و کیفیت تی شرت یقه دار

جالب است بدانید که تقریبا برای دوخت تی شرت یقه دار مردانه حدود ۱۵۰ متر نخ، برای بانوان ۱۲۰ متر نخ و کودکان ۹۰ متر نخ نیاز است که معمولا از الیاف طبیعی پنبه یا پلی استر یا ترکیبی از پلی استر و الیاف طبیعی پنبه تهیه می شود. نوع معمول و مرسوم پارچه های مورد استفاده در تولید تی شرت یقه دار را می توان پارچه پنبه یک رو، پارچه جودون(که غالبا از جنس پنبه است اما بافت ضخیم تری از پارچه پنبه یک رو دارد) و یا از پلی استر دانست که به روش صنعتی تولید می شود و چون استحکام بالایی دارد و در مقابل نور خورشید و استفاده از انواع سفید کننده ها یا تغییر رنگ و چروک شدگی و… مقاوم است، مبدل به جایگزینی مناسب برای پارچه الیاف پنبه می شود.

انواع تی شرت یقه دار

شاید بتوان تی شرت های یقه دار را بر اساس یک طبقه بندی مرسوم که به لحاظ طراحی و شکل صورت می پذیرد را دارای انواعی دانست و در شش دسته تقسیم بندی کرد که عبارتند از:

قیمت تی شرت یقه دار و سفارش آن

در قیمت تی شرت یقه دار فاکتورهای زیادی چون جنس و طراحی و رنگ بندی یا کیفیت دوخت دخیل هست که اگر کاربرد تبلیغاتی بیابد، می بایست هزینه های چاپ و سفارشی سازی تی شرت را هم به آن افزود.

مجموعه آفرنگ جامه همواره با استفاده از بهترین پارچه های تولیدی داخل کشور و بهترین پارچه های وارداتی که بدون واسطه انجام می گیرد و با استفاده از دانش فنی بالایی که در اختیار دارد، بهترین و با کیفیت ترین تی شرت های یقه دار را در سایت خود عرضه می کند و تمام خدمات سفارشی سازی آن اعم از گلدوزی و رنگ آمیزی سفارشی یا چاپ تبلیغات و… را با کمترین قیمت انجام می دهد.

کلیدواژه : تی شرت یقه دار
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code