چاپ تی شرت محرم

تولید و چاپ تی شرت محرم

تولید تی شرت محرم

هر ساله ماه محرم که می شود و ایام شهادت امام حسین (ع) که فرا می رسد، تمام شیعیان جهان به فکر برگزاری هرچه باشکوه تر مراسم عزاداری برای سرور آزادگان جهان می افتند و در این بین لباس های تیره و مشکی خود را می پوشند یا در صورت نداشتن اقدام به تهیه و خرید آن می کنند. یکی از این لباس های مخصوص ماه محرم، تی شرت محرم است که از نوع بدون آستین آن در فصل تابستان و نوع آستین دار آن در فصل پاییز و زمستان استفاده می شود. معمولا تی شرت محرم با یک نوشته و پیام یا عکس نوشته و نمادی از ماه محرم و عاشورا که بر روی تی شرت محرم چاپ شده عرضه می گردد و جنس و کیفیت آن نیز همچون سایر تی شرت ها از انواع مواد و متریال های طبیعی و مصنوعی یا ترکیبی از هر دو تولید می شود.

تی شرت محرم  باید چه ویژگی هایی داشته باشد؟

مهمترین ویژگی تی شرت محرم را شاید بتوان در فرم و طرح ساده و رنگ مشکی تی شرت دانست که این روزها با گسترش تکنولوژی های چاپ همراه شده و بر روی آن اقدام به چاپ طرح و نوشته یا نمادی از ماه محرم و عاشورا می کنند. با این حساب این ویژگی یعنی انواع طرح و نوشته مناسبتی ماه محرم که بر روی آن چاپ می شود نیز می تواند از ویژگی های تی شرت محرم باشد.

تولید و چاپ تی شرت محرم

انواع تی شرت محرم

تی شرت های محرم به لحاظ ساختار و قالب تی شرت در دو نوع تی شرت آستین کوتاه که بیشتر مناسب فصل تابستان و گرما است و تی شرت آستین بلند که مناسب فصل پاییز و زمستان است تولید می شوند. همچنین می توان انواع تی شرت محرم را بر اساس یقه دار بودن و نبودن یا حتی جنس الیاف به کار رفته در آن و فرم یقه و… انتخاب کرد. وجه اشتراک همه انواع تی شرت محرم را می توان طراحی ساده و رنگ مشکی آنها دانست.

مخاطبان تی شرت محرم چه کسانی هستند؟

مخاطبان تی شرت محرم را می توان تمام شیعیان و آزادگان جهان دانست، اما با اینحال ارگان ها و سازمان های دولتی یا کسب و کارهای کوچک و بزرگی نیز هستند که هر ساله در ماه محرم بخشی از درآمد خود را صرف امور خیر چون تهیه تی شرت محرم برای عزاداران حسینی می کنند. علاوه بر آن تکایا و حسینیه ها و هیئت های سینه زنی هم با تهیه تی شرت محرم برای عزاداران همیشگی مجموعه خود از مخاطبان همیشگی آن هستند.

خدمات چاپ انواع نوشته و عکس نوشته ویژه ماه محرم

در مجموعه آفرنگ جامه، خدمات چاپ انواع نوشته و عکس نوشته های مناسبتی ماه محرم بر اساس سفارش مشتری یا نمونه های آماده انجام می پذیرد که از کیفیت بالایی برخوردار می باشد و حتی ضمانت کیفیت چاپ نیز برای آن لحاظ می گردد.

تولید و چاپ تی شرت محرم

قیمت تی شرت محرم

قیمت تی شرت ماه محرم بر اساس جنس و متریال مواد به کار رفته در آن یا خدمات چاپ صورت گرفته بر روی تی شرت محرم از قیمت های متفاوتی نیز برخوردار است. اما با اینحال در مجموعه افرنگ جامه برای این قبیل محصولات که برای امور خیر و مذهبی سفارش داده می شود، حاشیه سود بسیار کم و ناچیزی در نظر گرفته می شود.

کلیدواژه : تی شرت محرم
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code