حساب کاربری

حداقل 8 کاراکتر

تی شرت یقه دار تبلیغاتی

تولیدی تی شرت یقه دار تبلیغاتی

تی شرت یقه دار به عنوان یک لباس شیک شناخته می شود و به علت زیبایی خاصی که دارد مورد پسند جوانن و شیک پوشان است. شکل و شمایل و نحوه دوخت و تولید تی شرت یقه دار بگونه ای است که به عنوان تی شرت مردانه محسوب می گردد. این تی شرت ها همواره طرفداران خاص خود را داشته اند.تولیدی تی شرت آفرنگ جامه که در حوزه تولید تی شرت تبلیغاتی فعالیت دارد، برآورده کننده سلیقه های متفاوت برای تولید انواع مدل های تی شرت به صورت سفارشی است.

تی شرت ها جزء لباس های بادوام و کلاسیکی هستند که به دلیل جذابیت و تنوعی که در طرح و رنگ دارند و همچنین به دلیل تطبیق پذیری و کاربرد گسترده آن ها در زمره استایل های پر طرفدار دسته بندی می شوند. تی شرت ها را امروزه می توان در هر کمد لباسی مشاهده کرد.

تی شرت جودون 3 رنگ یقه دار
تولید تی شرت و کلاه آفرنگ جامه

اما تی شرت ها به یک نوع خاص محدود نمی شوند. تی شرت ها را به صورت سنتی، به صورت پیراهن های سبکی با آستین کوتاه و بدون یقه می شناسند. اما امروزه این پوشاک ها تنوع بسیار زیادی پیدا کرده اند. آن ها در دسته بندی ها و مدل های بسیار متنوعی در بازار موجود هستند و تقریبا می توانند هر سلیقه ای را پوشش دهند. 

رنگ بندی تی شرت

تی شرت یقه دار تبلیغاتی

تی شرت ها از جمله محصولاتی هستند که از آن ها به صورت گسترده برای تولید انواع تی شرت تبلیغاتی و هدایای تبلیغاتی استفاده می شود. جنس و ساختار تی شرت ها به گونه ای است که می توان انواع طرح و لوگو های تبلیغاتی مورد نیاز را روی آن ها چاپ یا گلدوزی کرد.

انواع یقه تی شرت

تولیدی تی شرت آفرنگ جامه نیز با توجه به نیاز و سفارش مشتریان قادر است که انواع تی شرت یقه دار را به عنوان هدایای تبلیغاتی در طرح و قیمت های متنوع تولید کند. در نتیجه می توانید.

قیمت تی شرت یقه دار

تی شرت های یقه دار نیز مانند دیگر انواع تی شرت ها قیمت های مختلفی دارند. اساس دسته بندی قیمت این تی شرت ها نیز بر اساس چندین مورد متفاوت تعیین می شود. تولیدی تی شرت آفرنگ نیز تی شرت های یقه دار مختلف را با قیمت های متنوع و با کیفیت های مختلف تولید می کند.عامل اصلی در تعیین کیفیت های مختلف تی شرت ها و قیمت متنوعی که دارند، جنس و نوع نخ پنبه ای است که برای تولید آن استفاده شده است. 

تی شرت تبلیغاتی یک هدیه تبلیغاتی ماندگار

اگر برای تهیه هدیه تبلیغاتی شرکت خود نیاز به یک محصول ماندگار دارید و می خواهید با هزینه ای مناسب محصول شما مورد استقبال بیشتری قرار بگیرید می توانید از یک تی شرت بعنوان هدیه تبلیغاتی خود استفاده کنید. تی شرت با توجه به نوع پارچه و مدل آن کاربرد های مختلف درون سازمانی یا برون سازمانی خواهد داشت. و اغلب مخاطبین از آن در طولانی مدت استفاده خواهند کرد.

مدل های معمول در تولید تی شرت تبلیغاتی

تی شرت یقه گرد از جنس پنبه یکرو جزو ساده ترین مدل های تی شرت می باشد. تی شرت یقه دکمه دار یا یقه شکاری جزو تی شرت های سازمانی یا رسمی تر می باشد. تی شرت یقه هفت نیز مانند تی شرت یقه گرد مورد استفاده قرار می گیرد. با توجه به فصل گرما یا سرما می توان از تی شرت های آستین بلند یا آستین کوتاه استفاده کرد. تیشرت تبلیغاتی یقه دار نیز یکی دیگر از انواع تی شرت های قابل سفارش می باشد.

جنس تی شرت یقه دار تبلیغاتی

با توجه به قیمت و فصل مورد استفاده می توانید از پارچه های نازک تر یا ضخیم تر استفاده کنید. بطور معمول پارچه یکرو پنبه قیمتی مناسبتر به نسبت پارچه جودون دارد و ضخامت پارچه پنبه به نسبت پارچه جودون کمتر و خنک تر می باشد. پارچه اسپان یا ترکیب پنبه و پلی استر نیز در ضخامت پارچه نقش دارد و همچنین باعث حفظ گرمای بیشتر و بعضا در تابستان باعث ایجاد تعریق بیشتر نیز می گردد. در نظر داشته باشید که پارچه ضخیم تر دلیل بر کیفیت بهتر پارچه نمی باشد. بلکه فقط میزان مواد مصنوعی آن یا الیاف غیر طبیعی پارچه بیشتر است که باعث می شود ضخامت پارچه بیشتر گردد.

تولید تی شرت یقه دار تبلیغاتی

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای ارتباط در WhatsApp کلیک نمائید
در کوتاهترین زمان پاسخگوی شما هستیم