حساب کاربری

حداقل 8 کاراکتر

نمونه تی شرت و کلاه تبلیغاتی

برخی از نمونه سفارشات تولیدی تی شرت و کلاه

مجموعه آفرنگ جامه تولید کننده انواع تی شرت تبلیغاتی و تولید کلاه تبلیغاتی با استفاده از انواع پارچه های موجود از قبیل ملانژ – پنبه – جودون – پلی استر – ویسکوز – پنبه لاکرا و غیره می باشد. تولید و چاپ تی شرت تبلیغاتی و سازمانی بسیاری از مجموعه های بزرگ خصوصی و دولتی توسط مجموعه آفرنگ تولید شده است. مفتخریم اعلام کنیم که رزومه کاری ما نشان از کیفیت و تعهد ما نسبت به اعتماد مشتریان عزیزمان هست.

تولید تی شرت و کلاه آفرنگ جامه
تولید تی شرت و کلاه آفرنگ جامه

گروه آفرنگ جامه با بیش از ۱ دهه فعالیت درخشان توانسته است تجربه و جایگاهی شاخص در این صنعت در بین همکاران و دست اندرکاران این صنعت برای خود محیا نماید. شایان ذکر می باشد گروه آفرنگ جامه با بکارگیری از نیروی متعهد و آزموده جهت بالابردن کیفیت و راندمان خدمات خود به مشتریان همیشه تلاش نموده و با بکارگیری از تجهیزات و ماشین آلات بروز توانسته است ظرافت و کیفیت محصولات خود را بالا تر ببرد.

تولید-تی-شرت-و-کلاه-تبلیغاتی-و-اختصاصی---آفرنگ-جامه

تولید تی شرت

تی شرت تبلیغاتی جزو محصولاتی به حساب می آید که هم از لحاظ برندینگ سازمانی استفاده طولانی مدت خواهد داشت و هم به لحاظ هدیه تبلیغاتی جزو محصولات کاربردی می باشد که مخاطبان شما از تی شرت بعنوان یک وسیله شخصی و کاربردی در مکان های مختلف استفاده خواهند کرد.

کیفیت تولید تی شرت

کیفیت تولید تی شرت با توجه به بودجه ای که شما برای آن در نظر خواهید گرفت رابطه مستقیم خواهد داشت. به این صورت که در روند تولید تی شرت شما می توانید از یک پارچه ای ارزان قیمت استفاده نمائید. که جمع هزینه تمام شده تی شرت را به شدت کاهش خواهد داد. اما این عامل معایبی هم خواهد داشت به این صورت که کیفیت نامرغوب پارچه باعث ایجاد حساسیت برای پوست، ایجاد تعریقَ و بوی بد و یا از بین رفتن و پوسیده شدن پارچه تی شرت می شود.

تولید تی شرت و کلاه آفرنگ جامه
تولید تی شرت و کلاه آفرنگ جامه

چاپ تی شرت

چاپ لوگو یا طرح شما بر روی تی شرت بعنوان مارکینگ یا برندسازی شما بسیار مهم می باشد. با توجه به نوع پارچه تی شرت شما باید بهترین حالت چاپ یا گلدوزی را انتخاب نمائید. به این صورت که روی هر پارچه ای امکان گلدوزی با کیفیت مناسب نیست پس راه جایگزین چاپ روی تی شرت می باشد.

بعضی از پارچه ها قابلیت چاپ به صورت مستقیم ورنگی را دارند به روش سابلیمیشن برخی دیگر این امکان را نخواهند داشت و باید از راه های جایگزین برای چاپ روی پارچه استفاده نمائید.

مدل تی شرت

در تولید تی شرت به صورت معمول از یقه گرد استفاده می گردد. این مورد به جهت راحتی در استفاده و کاهش قیمت محصول می باشد. تی شرت یقه گرد در مدل پنبه ای استفاده ای بیشتری دارد. اما تی شرت جودون را نیز به صورت یقه گرد و یقه هفت نیز تولید می کنند.تمامی تی شرت های تولیدی ما امکان تغییر در مدل یقه را به صورت یقه شکاری یا یقه دکمه دار یا یقه گرد یا یقه هفت و یقه دیپلمات را خواهد داشت.

تولید تی شرت و کلاه آفرنگ جامه
تولید تی شرت و کلاه آفرنگ جامه

فرق تی شرت تبلیغاتی و تی شرت سازمانی

تفاوت تی شرت تبلیغاتی و تی شرت سازمانی را در یک الی دو آیتم می توان خلاصه کرد. در تی شرت تبلیغاتی کارفرما الویت را براساس قیمت در نظر خواهد گرفت. اما تولید تی شرت سازمانی براساس کیفیت و ماندگاری مورد بررسی قرار خواهد گرفت به این صورت که تی شرت برای پرسنل یا کارمند یا کارگر مدت طولانی مورد استفاده قرار بگیرد. اما همیشه تی شرت تبلیغاتی را نمی توان تی شرت بی کیفیت و ارزانی خطاب داد . مشتریانی بسیاری هستند که در سفارش خود الویت اول را کیفیت قرار می دهند به همین منظور  یک تی شرت تبلیغاتی با کیفیت را برای مخاطبان خود تولید می کنند چرا که به برند خود و سازمان خود اهمیت می دهند.

مجموعه آفرنگ جامه تولید کننده کلاه تبلیغاتی و کلاه نقابدار با پارچه های فلامنت و کتان با کیفیت های درجه ۱ و درجه ۲ با قابلیت گلدوزی و چاپ بعنوان یکی از خدمات اصلی این مجموعه می باشد.

تولید-کلاه-نقابدار-تبلیغاتی-آفرنگ-جامه

تولید کلاه تبلیغاتی

کلاه تبلیغاتی با گلدوزی یا چاپ لوگو شما اتفاق می افتد. یک کلاه بدون هویت و برند سازمانی شما هیچگونه برد تبلیغاتی پیدا نخواهد کرد.هویت سازمان و لوگو شما بر روی کلاه به صورت گلدوزی یا چاپ استیکر انجام خواهد شد.

کلاه نقابدار با کیفیت

استفاده از پارچه ای کتان یا فلامنت یا ویسکوز درجه ۱ جهت تولید کلاه نقابدار باعث ماندگاری بیشتر کلاه شما خواهد شد. اما با توجه به میزان بودجه شما می توان قیمت تولید کلاه را با توجه به کیفیت پارچه تغییر داد و به کمترین حالت ممکن رساند.

کلاه نقابدار یا آفتابگیر

امکان تولید نقاب آفتابگیر توسط مجموعه ما فراهم می باشد. استفاده از نقاب آفتابگیر برای بانوان عزیز بسیار راحت تر از کلاه نقابدار می باشد. با توجه به نوع استفاده و مخاطبان شما می توان این مورد را انتخاب کرد. پس اگر مخاطبان شما بانوان هستند بجای هدیه دادن کلاه نقابدار ساده از مدل آفتابگیر آن استفاده کنید.

بنر-آفرنگ-جامه---تولید-تی-شرت-تبلیغاتی۲

کلاه تبلیغاتی کتان

کلاه تبلیغاتی یا کلاه نقابدار کتان با توجه به پارچه ای مورد استفاده آن باعث می گردد که در نهایت کیفیت محصول بالاتری را داشته باشید. به این صورت که پارچه کتان بدلیل استفاده از الیاف طبیعی پنبه در آن تعریق بسیار کمتر و حالت پذیری بهتری خواهد داشت. استحکام خوب پارچه کتان

گروه آفرنگ جامه با بیش از ۱ دهه فعالیت درخشان توانسته است تجربه و جایگاهی شاخص در این صنعت در بین همکاران و دست اندرکاران این صنعت برای خود محیا نماید. شایان ذکر می باشد گروه آفرنگ جامه با بکارگیری از نیروی متعهد و آزموده جهت بالابردن کیفیت و راندمان خدمات خود به مشتریان همیشه تلاش نموده و با بکارگیری از تجهیزات و ماشین آلات بروز توانسته است ظرافت و کیفیت محصولات خود را بالا تر ببرد.

تولید کلاه تبلیغاتی  / تولید تی شرت تبلیغاتی

تخصص ما تولید تی شرت و کلاه می باشد مورد اعتماد هزارن برند

گروه تولیدی آفرنگ جامه تولید کننده انواع تی شرت تبلیغاتی و تولید کلاه تبلیغاتی با بیش از هزاران نمونه کار انجام شده برای برند های مطرح کشور، گواهی کیفیت کار ما اعتماد برند های مطرح کشور می باشد حداقل سفارش تی شرت

سفارش چاپ تی شرت به صورت تک و عمده توسط این مجموعه انجام می گیرد. جهت کسب اطلاعات بیشتر با دفتر مجموعه تماس حاصل فرمائید.

زمان تحویل سفارشات

با توجه به تعداد سفارش چاپ تی شرت یا تولید تی شرت زمان تحویل در زمانی که با کارشناسان فروش تماس گرفته اید خدمت شما سرور گرامی اعلام می گردد. ۱ روز کاری با توجه به تعداد سفارش کوتاهترین زمان تحویل سفارشات می باشد.

تنها برخی از نمونه تولیدات تی شرت تبلیغاتی و کلاه تبلیغاتی و پوشاک صنعتی گروه تولیدی آفرنگ جامه

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای ارتباط در WhatsApp کلیک نمائید
در کوتاهترین زمان پاسخگوی شما هستیم