حساب کاربری

حداقل 8 کاراکتر

کالیته رنگ تی شرت

کالیته رنگ تولیدی تی شرت

اگر قصد انتخاب رنگ تی شرت مورد نظر خود را دارید، بد نیست بداتید رنگ بندی پارچه ها با توجه به نوع پارچه همیشه شامل ۱۰% اختلاف رنگ خواهد بود، اما با توجه به تیراژ سفارش قابلیت رنگ کردن پارچه مطابق با کد رنگ مد نظر شما فراهم می باشد، لذا باید حداقل تیراژ سفارش بیش از ۵۰۰ دست تیشرت یا ۳۵۰ دست لباس کار باشد.

رنگ بندی تی شرت

گروه آفرنگ تولید کننده انواع تی شرت تبلیغاتی و سازمانی بصورت تخصصی در زمینه تولید این محصول فعال می باشد و تا به امروز توانسته است که به مشتریانی بسیاری خدمات رسانی داشته باشد. 

تولید انواع تی شرت براساس رنگ بندی سازمانی شما بدون محدودیت در طراحی و برش در مجموعه آفرنگ جامه امکانپذیر است.

رنگ بندی پارچه - کالیته رنگ تی شرت

تی شرت تبلیغاتی

تی شرت ها از جمله محصولاتی هستند که از آن ها به صورت گسترده برای تولید انواع تی شرت تبلیغاتی و هدایای تبلیغاتی استفاده می شود. جنس و ساختار تی شرت ها به گونه ای است که می توان انواع طرح و لوگو های تبلیغاتی مورد نیاز را روی آن ها چاپ کرد.

تولیدی تی شرت آفرنگ جامه نیز با توجه به نیاز و سفارش مشتریان قادر است که انواع تی شرت تبلیغاتی را به عنوان هدایای تبلیغاتی در طرح و قیمت های متنوع تولید کند. در نتیجه می توانید طی تماس با محوعه، بر اساس نوع تی شرت و نیازی که دارید، تی شرت های تبلیغاتی را با کیفیت های بسیار بالا سفارش دهید.

نمونه رنگ های زیر با توجه به سال تولید و رنگرزی پارچه با نمونه جدید و بروز یا موجودی بازار امکان تفاوت چند درصدی دارد.

 

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای ارتباط در WhatsApp کلیک نمائید
در کوتاهترین زمان پاسخگوی شما هستیم