کلاه محرم

کلاه مناسب محرم

طرح مناسب کلاه برای محرم

کلاه نوعی پوشش سر است که می توان از آن به عنوان یکی از اکسسوری های جالب توجه و جذاب در فصل تابستان و زمستان استفاده کرد که از مد و زیبایی گرفته تا محافظت از پوست در برابر نور خورشید و حتی پوششی برای محافظت از سرما، مورد استفاده قرار می گیرد. حال کلاه محرم می تواند هر یک از انواع کلاه های ساده ای باشد که دارای رنگ تیره و مشکی هستند و برای محرم سفارشی سازی شده اند. این سفارشی سازی ها می تواند شامل انواع طرح و نوشته و نماد محرم و عاشورا باشد که بر روی کلاه چاپ یا گلدوزی شده است. با اینحال کلاه محرم می تواند متمایز کننده دسته های عزاداری یک هیئت یا حسینیه باشد یا به آراستگی استایل محرم عزاداران حسینی بیافزاید.

کلاه محرم باید چه ویژگی هایی دارد؟

مهمترین ویژگی کلاه محرم، داشتن رنگ تیره و مشکی و سفارشی سازی آن با انواع طرح و نوشته های مناسبتی ویژه ماه محرم و عاشورا است. همچنین معمولا کلاه محرم طرح و شکل ساده ای دارد و بخاطر نوع استفاده اش که مخصوص ماه محرم تولید می شود فاقد جنبه های لوکس و تجملاتی است.

انواع کلاه محرم

انواع کلاه ساده و نقابدار می تواند برای ماه محرم سفارشی سازی شود و به عنوان اکسسوری ویژه این ماه مورد استفاده قرار بگیرد. با اینحال آنچه انواع کلاه محرم را از هم متمایز می کند، علاوه بر ساختار طراحی خود کلاه که می تواند نقابدار باشد یا بدون نقاب، چاپ یا گلدوزی متفاوت روی هر کلاه نیز تعیین خواهد کرد. وجه مشخصه انواع کلاه ماه محرم، طرح و نوشته های مناسبتی چاپ شده یا گلدوزی شده بر روی آن است.

کلاه مناسب محرم

مخاطبان کلاه محرم چه کسانی هستند؟

مخاطبان کلاه محرم را بیشتر نوجوانان و جوانانی تشکیل می دهند که حب و دوستی اهل بیت پیامبر(ص) را دارند و هر ساله به استقبال ماه محرم و عاشورا می روند و با حضور در عزاداری های سالار آزادگان جهان به نوعی ارادت خود به آقا امام حسین را نشان می دهند. کلاه محرم می تواند در ایجاد نوعی آراستگی تزئینی و استایل جدید مورد علاقه نوجوانان و جوانان برای استفاده در ماه محرم موثر واقع شود. همچنین ممکن است مخاطبان این کلاه را برخی از هیئت ها و حسینیه ها تشکیل بدهند که برای تمایز دسته های سینه زنی یا زنجیرزنی خود یا متحدالشکل کردن آنها مورد استفاده قرار بگیرد.

خدمات چاپ یا گلدوزی بر روی کلاه محرم

به جهت اینکه یکی از وجه مشخصه های کلاه محرم همان چاپ یا گلدوزی های مناسبتی ماه محرم روی آن است لذا کیفیت این خدمات اهمیت بیشتری می یابد. در مجموعه آفرنگ جامه خدمات جامع و کاملی از چاپ گرفته تا گلدوزی بر روی محصولات عرضه شده در سایت افرنگ جامه صورت می پذیرد که از کیفیت و قیمت مناسب تری به نسبت سایر فعالان این حوزه برخوردار است.

قیمت کلاه محرم

با وجود اینکه قیمت اغلب محصولات ارائه شده در سایت مجموعه افرنگ جامه رقابتی بوده و به نسبت سایرین فعال در این حوزه از قیمت های مناسب تری برخوردار است اما باز به جهت اینکه این کلاه برای ماه محرم تولید می شود و مشتاقان آن از عزاداران و دوست داران آقا امام حسین(ع) هستند، کلاه محرم با حداقل حاشیه سود در سایت مجموعه آفرنگ جامه عرضه می شود.

کلاه مناسب محرم

کلیدواژه : طرح کلاه محرم
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code