کلاه تبلیغاتی چه مزایای دارد؟

کلاه تبلیغاتی و مزایایی آن

کلاه تبلیغاتی چه مزایایی دارد؟

یکی از محبوب ترین هدایای تبلیغاتی که شکلی خلاقانه و نوآورانه دارد و از جذابیت های بسیاری هم بخصوص در بین نوجوانان و جوانان برخوردار است کلاه تبلیغاتی است که به جهت قیمت های ارزان و مناسب و برد تبلیغاتی بالایش امروزه بسیار مورد توجه کسب و کارهای کوچک و نوپا قرار گرفته است. اما آنچه این هدیه تبلیغاتی را علاوه بر مزایای بسیارش که در ادامه به آنها خواهیم پرداخت خاص می کند شکل استفاده از آن است که چون بر روی سر قرار می گیرد و تبلیغات هم معمولا در قسمت جلوی آن درج می شود، بهترین دید را در تعاملات رودر رو با دیگر افراد ایجاد می کند و اصولا خوش دید است.

بطور کلی مزایای کلاه تبلیغاتی را می توان در چند دسته تقسیم کرد که عبارتند از:

  • نوعی رسانه تبلیغات محیطی متحرک است

این را در نظر بگیرید که تبلیغات شما اعم از طرح و لوگو یا پیام وقتی در قسمت جلوی کلاه تبلیغاتی چاپ می شود و مخاطبان شما آن را بر سر گذاشته و در سطح شهر و اجتماع تردد می کنند تا چه حد در معرض دید سایرین قرار می گیرد، در واقع مثل یک تابلو یا بیلبورد تبلیغاتی متحرک عمل می کند و حتی در تعاملات رودررو بیشترین دید را نیزخواهد داشت. علاوه بر آن کلاه تبلیغاتی در نقش رسانه تبلیغات محیطی متحرک، توسط مخاطبان شما حتی تا به داخل ساختمان ها نفوذ خواهد کرد، چیزی که در نوع تبلیغات محیطی متحرک از طریق نوع مرسوم آن که به شکل نصب تابلو یا طرح و نقش بر روی  بدنه تاکسی و اتوبوس و… دیده می شود وجود ندارد و فقط در سطح شهر صورت می پذیرد.

  • محافظت از پوست در برابر نور خورشید

شاید برای شما هم اتفاق افتاده که برای پیاده روی در یک روز گرم تابستان بخواهید جهت محافظت از پوست صورت خود از کلاه استفاده کنید که با استفاده از نقابی که در قسمت جلویش دارد این کار را برای شما میسر می کند و معمولا هم هرچه لبه کلاه مثل کلاه تبلیغاتی نقابدار، بلند تر باشد برای این کار مناسب تر است. با این اوصاف اگر در برنامه تبلیغاتی خود کلاه تبلیغاتی نقابدار به مخاطبانتان اهداء کرده باشید بدون شک در فصل گرما و مقابل نور خورشید استفاده خواهد شد و تبلیغات شما در معرض دید همگان قرار خواهد گرفت.

  • دوام و ماندگاری بالایی دارد

کلاه تبلیغاتی بخاطر اینکه معمولا پوشاکی تزئینی است و صرفا برای مد و زیبایی بر روی سر گذاشته می شود از تماس و اصطکاک کمتری با بدن برخوردار است و همچون هدایای تبلیغاتی دیگر چون تی شرت که بیشترین اصطکاک و تماس با بدن را دارد نیست لذا دیرتر خراب می شود و از دوام و ماندگاری بالایی هم به نسبت سایر هدایای تبلیغاتی برخوردار است. همچنین به جهت ساختار و اجزای ساده ای که دارد بهتر دوخته می شود و امکان تولید آن با پارچه های ضخیم و مرغوب هم وجود دارد.

  • فضای خالی مناسب برای تبلیغات و دید خوب

در قسمت جلو و هد کلاه یعنی قسمتی که نقاب کلاه رو به (بالای) روی کلاه متصل می کند محلی است که عموما برای تبلیغات در نظر گرفته می شود که از دید فوق العاده بالایی برخوردار است و در هر تعامل و دید و بازدید یا ترددی تقریبا اولین جایی است که رؤیت می شود و در معرض دید قرار می گیرد لذا طرح یا لوگو و پیام تبلیغاتی اش به صورت خیلی گسترده تر در میان مخاطبان بیشتری دیده و تبلیغ می شود.

  • طرح و شکل خلاقانه و بعضا استفاده برای مد و زیبایی

کلاه به جهت طرح و شکل های خلاقانه ای که دارد و رنگ بندی های متنوعش بعضا به عنوان یکی از پوشاک مد و زیبایی هم مورد توجه و استفاده است. خلاقانه از این جهت که برای کاربردهای مختلف طراحی های متفاوتی هم انجام گرفته است و مثلا کسی که قرار است برای تابستان و محافظت از پوست در برابر نور خورشید کلاه بخرد قطعا کلاه نقابدار با لبه بلند خواهد گرفت تا پوشش بهتری بدهد و از نور مضر مستقیم خورشید محفوظ بماند و در مقابل کسی که برای مد و زیبایی اقدام به خرید کلاه می کند به طبع از کلاه با لبه کوتاه استفاده خواهد کرد که باعث زیاد پوشانده شدن زیباییهای بصری چهره نشود. همیشه تبلیغاتی که با کالاهای خلاقانه همراه شود بسیار موثر واقع خواهد شد.

  • محافظت از سر در برابر سرما

یکی از مزایای دیگری که کلاه تبلیغاتی می تواند داشته باشد استفاده از آن برای محافظت سر از سرماست که معمولا از پارچه های ضخیم تر یا چرمی و پشمی و نخی ساخته می شود که البته چون هزینه تولید آن کمی گران تمام می شود معمولا کمتر مورد توجه تبلیغاتی صاحبان کسب و کارها قرار می گیرد.

  • قیمت های متنوع و مناسب

استفاده از انواع و اقسام پارچه ها در تولید کلاه از الیاف طبیعی گرفته تا مصنوعی سبب می شود تا بازار وسیعی از انواع کلاه با قیمت های متنوع شکل بگیرد و هر کسب و کاری متناسب با توان و بودجه تبلیغاتی اش هزینه کند. با اینحال کلاه تبلیغاتی کالای ارزانی برای تبلیغات محسوب می شود و با توجه به مزایای خاص و ویژه اش از برد تبلیغاتی بالا و قیمت مقرون به صرفه ای هم برخوردار است. اما همه چیز به اینجا ختم نمی شود و شما ممکن است کلاه ارزانی را گران خریده یا اصلا کلاه ارزان بی کیفیتی بخرید که در هر دو صورت هزینه تبلیغاتی خود را به باد داده اید لذا در این راستا می توانید با مراجعه به سایت مجموعه افرنگ جامه که از تولیدکنندگان مطرح تولید کلاه تبلیغاتی است کلاه ارزان با قیمت مناسب یا کلاه ارزان با کیفیت بخرید و سفارش دهید.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code