۵ راز که با تیشرت عالی به نظر برسید

۱-  تیشرت مناسب را انتخاب کنید

زنان بر این باورند که مردان در یک تیشرت سفید مناسب جذاب ‌تر هستند، شکل بالای شما بر یک سیلوئت مردانه از شانه های پهن و کمر باریک تاکید می‌ کند. بنابراین، مهم نیست که اندام تان چه ساختاری دارد، یک نکته وجود دارد، آن باید کاملا متناسب باشد و بهترین ویژگی‌ های بدن شما را سفت و سخت به طور کامل برجسته کند.

در زیر برخی از قوانین برای پوشش مناسب وجود دارد:

شانه ها: درزهای تیشرت باید روی لبه شانه شما بنشینند.

آستین: دور دست ‌ها را فشار دهید و آرنج خود را خم کنید، اگر بازوهای بزرگی دارید، به دنبال آستین کوتاه تری باشید و یا آستین بالا بزنید تا بتوانید عصلات خود را نشان دهید.

طول تیشرت: طول تیشرت باید به اندازه کافی بلند باشد که آن را در شلوار خود فرو کنید، اما نه به اندازه ‌ای که آن را به کمر متصل می‌ کند، دقت کنید که از استخوان کفل تان بگذرد و کمربندتان را بپوشاند.

شکم: سمت بالای شما باید کمی با منحنی بدن شما مطابقت داشته باشد، اگر خیلی شل شود، شکل بدن تان دید نخواهد داشت و اگر خیلی سفت است، تمام جزئیات بالا تنه شما قابل ‌مشاهده خواهد بود، یک برش کوچک که دور کمرتان طرحی جذاب‌ تر است.

گردن:  وقتی دستتان را بلند می‌ کنید، نباید فاصله زیادی دور گردن وجود داشته باشد، همچنین نباید آنقدر محکم باشد که نتوانید به راحتی حرکت کنید و احساس خفگی به شما دست دهد.

یک تیشرت خوب همیشه محدود کننده نیست و باید اجازه حرکت و راحتی را به شما بدهد، بهتر است تیشرت سفت و سخت فقط برای ورزش پوشیده شود.

راز تی شرت عالی (۱)

۲. رنگ مناسب را انتخاب کنید

شما باید حداقل تعداد کمی از اصول اولیه – سفید، سیاه، خاکستری و آبی تیره را داشته باشید.

رنگ سفید: تیشرت سفید سنتی باید بخشی از کمد شما باشد، به یاد داشته باشید که همیشه لباس ‌های سفید خود را با هم بشویید، با رنگ‌ های دیگر مخلوط نشود زیرا سریعا رنگ ها را به خود جذب می کند.

خاکستری: ترکیبی از رنگ ‌های مختلف خاکستری به طور مجازی نمای بدن شما را افزایش می ‌دهد، مراقب علامت‌ های عرق باشید که به راحتی در رنگ‌ های تیره دیده می ‌شوند.

سیاه: یک گزینه رنگی چند منظوره دیگر، تیشرت سیاه با بیشتر ترکیبات لباس جور در می آید، این رنگ در شب کمی محو می شود و در طول روز بیشتر نما دارد،

آبی تیره: یک انتخاب بهتر از سیاه است که در طول روز مناسب ‌تر است و برای ایجاد ظاهری جذاب، هنگام ترکیب با شلوار جین عالی است.

رنگ‌ های دیگر: تیشرت ها دارای گستره وسیعی از رنگ ها می باشند، سبز ها، قرمز، بنفش، آبی که می توانید به عنوان زیرپوش یک ژاکت پشمی نیز از آن استفاده کنید و ترکیبی زیبایی را خلق کنید، دقت کنید که رنگ تیشرت با رنگ پوست تان در تضاد نباشد.

۳- انتخاب پارچه

کیفیت مربوط به وزن بالا نیست، در حقیقت، تیشرت با مواد سبک ‌تر به هزینه بیشتری نیاز دارد.

۱۰۰ درصد پنبه انتخاب ارجح برای تیشرت است، آنها از الیاف عالی ساخته شده اند که طول عمر طولانی تری دارند، نازک به نظر می رسند و احساس سبکی به شما می دهند.

تیشرت های کتان نیز گزینه‌ های خوبی هستند، مقدار متوسط فیبرها به حفظ شکل بالا کمک می‌کند در حالی که ترکیبات پلی استر با قیمت پایین ‌تر ارائه می ‌شوند و نگهداری آسان را ارائه می ‌دهند چون آن ‌ها کم مضرف تر هستند.

برچسب روی تیشرت به شما ایده ترکیب ‌بندی پارچه مورد استفاده برای ساخت تیشرت را می‌ دهد، رایج ‌ترین گزینه ‌ها عبارتند از:

پنبه کتان: یک پارچه محکم، نرم و صاف که برای صاف کردن الیاف و رشته‌ های کوتاه ریز شده است.

پنبه آلی: گران‌تر از پنبه عمل ‌آوری ‌شده است، این ماده نرم از پنبه کشت شده با حداقل آفت‌ کش ‌ها و کودها حاصل می ‌شود.

پیما: این بالاترین درجه پنبه با الیاف بلند است، مقاوم در برابر پیلینگ، کشش، محو شدن، و با هر سایش نرم تر می شود، Supima نام تجاری علامت تجاری برای Pima پنبه آمریکایی است.
بامبو: تیشرت ساخته‌ شده از بامبو، دارای درخشندگی است و فوق‌العاده نرم است، آن‌ها قابل تنفس و در گروه تیشرت های گران ‌قیمت هستند.

Merino : احتمالا گران ‌ترین تیشرت شما خواهد بود، پیراهن ۱۰۰% پشم مروینو را می توان برای یک هفته تمام بپوشید تا بوی آن شروع شود، انتخاب مناسب برای سفر.

جرسی: معمولا از پنبه یا ترکیبی مصنوعی ساخته‌ شده، این پارچه کشباف نرم و راحت است.

پلی استر: سبک است و سریع خشک می شود اما قابل تنفس نیست، پلی استر به خوبی شکل خود را حفظ می ‌کند و در برابر چین و چروک مقاومت می ‌کند و کوچک ‌تر نمی‌ شود.

ریون: همچنین ویسکوز نام دارد، ریون یک الیاف ساخته ‌شده از از خمیر چوب ‌است، به راحتی لمس می شود و آسان چین و چروک می شود.

راز تی شرت عالی (۵)

۴- چگونه از تیشرت خود استفاده کنید؟

اولین چیزی که باید به آن توجه کنید، یقه است؛ شما باید پس از رنگ بندی و الیاف به یقه های تیشرت نیز توجه داشته باشید و انها را هماهنگ کنید، اگر یک ژاکت با یقه داشته باشید، تیشرت شما باید همان شکل را داشته باشد.

آیا می ‌توانید یک تیشرت با یقه ملوانی را بپوشید؟

ملوانی برای مردان با سینه یا شانه ‌های شیب‌دار مناسب است، آن‌ها به ایجاد توهم شانه ‌های وسیع ‌تر کمک می ‌کنند و به بدن شما نسبت بیشتری می‌ دهند. یقه V مناسب برای مردانی با گردن کوتاه تر است، زیرا آنها یک توهم طول و ارتفاع، دراز شدن گردن ایجاد می کنند، آنها برای مردان با گردن بلند و چهره های باریک تعادل ایجاد می کنند.

آیا باید تیشرت خو را پنهان کنید؟

به طور کلی نه، اگر آن را به عنوان بخشی از یونیفورم خود ببندید، بهتر است آن را در شلوار خود قرار دهید.با این حال، بسته به فرهنگی که شما در آن قرار گرفته اید و شکل تیشرت و بقیه لباس های خود می توانید نوع پوشیدن تیشرت را نیز به همان سبک انتخابی و شخصیتی تان برگزینید.بهترین سبک پوشیدن تیشرت پولوی آستین کوتاه و شلوار مناسب است.

چگونه باید لباس خود را با تیشرت ست کنید؟

به دنبال نمونه هایی از مدل های سبک کلاسیک (جیمز دین، مارلون براندو) – تیشرت سفید کلاسیک با شلوار جین و یک جفت چکمه، این ظاهری بی نظیر و بی درد سر برای یک مرد است یا تیشرت با پوشیدن ژاکت، ژاکت پشمی یا یقه آهاری، همراه با شلوار جین تیره و کفش که ظاهری متفاوت برایتان به ارمغان می اورد.

راز تی شرت عالی (۶)

۵- عملکرد تیشرت چیست؟

چه زمانی برای پوشیدن تیشرت مناسب است؟

اگر قصد دارید اولین تاثیر را در قرارتان یا مهمانی داشته باشید، یک تیشرت رنگی گزینه بهتری است.از خودتان بپرسید که بقیه افراد در این رویداد چه چیزی می ‌پوشند؟ اگر شما در دریایی از تیشرت احاطه شده ‌اید، با پوشیدن تیشرت با کیفیت بالا احساس آزادی کنید.

کنسرت ‌ها، گشت و گذار محلی، قدم زدن در سواحل و مهمانی ‌های عادی با دوستان نزدیک، همگی موقعیت ‌هایی هستند که مردان برای راحتی تیشرت می ‌پوشند، در واقع هر فعالیتی که شامل عرق ریختن زیاد باشد.دقت کنید که یک لباس به تن داشته باشید و نه اینکه به عنوان یک زیرپیراهنی آن را بر تن کنید.تیشرت خود را با دقت مناسب حفظ کنید تا عمر طولانی تری برای تان داشته باشند، برای شستشو و اتوکشی تیشرت به علائم روی برچسب آن توجه کنید، تیشرت های سفید را با تیشرت های رنگی شستشو ندهید.

نتیجه گیری:

 انتخاب تیشرت مناسب برای شما به اندام، رنگ پوست و بودجه ای که برای خرید آن در نظر گرفته اید وابسته است، تیشرت هایی با رنگ خنثی معمولا با تعداد زیادی لباس قابل ست کردن هستند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code