حساب کاربری

حداقل 8 کاراکتر

کلاه و تیشرت تبلیغاتی

رنگ بندی در تی شرت !

تولید انواع کلاه و تی شرت تبلیغاتی

گروه تولیدی آفرنگ جامه در زمینه تولید کلاه و تی شرت تبلیغاتی جزو کارگاه های معتبر در سراسر ایران می باشد. حساسیت دوخت در این کالا باعث شده قالب کلاه ظریف و آستر دوزی کلاه در مجموعه آفرنگ جامه از مواد درجه یک تامین شده و امکان توانایی تولید انبوه در این مجموعه فراهم باشد. کلاه تبلیغاتی به لحاظ اینکه جزو هدایای تبلیغاتی ارزان است، نسبت به سایر محصولات تبلیغاتی یک محصول ماندگار و بصرفه محسوب می شود.

انواع کلاه تبلیغاتی:

  • ۶ ترک
  • جلو تلویزیونی(پیشانی دار)
  • مدل دار
  • مغزی دار
  • ساده

تنوع پارچه مورد استفاده:

  • کتان
  • فلامنت
  • مخمل

انواع پارچه تی شرت

تولید کلاه نقابدار تبلیغاتی

یکی از بهترین و پرکاربرد ترین مسیر های بازاریابی و تبلیغات که تقریبا اکثر کسب و کار ها و صاحبان مشاغل از آن استفاده می کنند و در عین حال طرفداران زیادی نیز در میان مشتریان دارد، استفاده از آیتم هایی تحت عنوان هدایای تبلیغاتی است.

هدایای تبلیغاتی تنوع بسیار زیادی دارند و در جلب نظر مشتریان و مصرف کنندگان برند ها قدرت زیادی دارند. با این حال یکی از مسائلی که در خصوص آن ها مطرح می شود و به عنوان دغدغه اصلی بازاریابان در نظر گرفته می شود، انتخاب آیتم درست به عنوان یک هدیه تبلیغاتی است.

آیتم های متفاوتی از جمله، تی شرت، لیوان، خودکار، دفترچه و تقویم را می توان به عنوان هدایای تبلیغاتی در نظر گرفت. با این حال در میان این موارد یکی از گزینه های پیشنهادی موجود که به نوبه خود طرفداران زیادی نیز دارد، استفاده از کلاه نقاب دار تبلیغاتی به عنوان هدایای تبلیغاتی است.

کلاه نقاب دار این قابلیت را دارد که در طرح های مختلفی تولید شود و ارائه دهنده نام و لوگوی یک برند نیز باشد. شرکت های مختلف تبلیغاتی از جمله شرکت تولیدی آفرنگ جامه که در زمینه تولید هدایای تبلیغاتی فعالیت می کند، می توانند مطابق سفارش مشتریان و نام و طرح مخصوص برند، انواع مختلف کلاه های نقاب دار را به عنوان هدایای تبلیغاتی تولید و عرضه کنند.

انواع کلاه نقابدار

تولید تی شرت تبلیغاتی

تی شرت ها از جمله محصولاتی هستند که از آن ها به صورت گسترده برای تولید انواع تی شرت تبلیغاتی و هدایای تبلیغاتی استفاده می شود. جنس و ساختار تی شرت ها به گونه ای است که می توان انواع طرح و لوگو های تبلیغاتی مورد نیاز را روی آن ها چاپ کرد.

همچنین با استفاده از تی شرت ها به عنوان تی شرت های تبلیغاتی این امکان وجود دارد که بر اساس سفارش مشتری، هر طرح و لوگویی که مد نظر مشتریان است را روی تی شرت طراحی و چاپ کرد.

تولیدی تی شرت آفرنگ جامه نیز با توجه به نیاز و سفارش مشتریان قادر است که انواع تی شرت را به عنوان هدایای تبلیغاتی در طرح و قیمت های متنوع تولید کند.

تولیدی تی شرت آفرنگ جامه که در زمینه طراحی و تولید تی شرت های تبلیغاتی فعالیت دارد، انواع مختلف تی شرت جودون تبلیغاتی، تی شرت پنبه ای تبلیغاتی و تی شرت تبلیغاتی اسپان  را نیز طراحی و عرضه می کند. مشتریان و سازمان ها می توانند ابتدا بر اساس بودجه و سلیقه خود نوع پارچه جودون مد نظر خود را انتخاب کرده، در ادامه با انتخاب طرح در خواستی، تی شرت های جودون با کیفیت و با طرح مورد نظر خود را خریداری نمایند.

 

برخی از نمونه تی شرت تولیدی تبلیغاتی و سازمانی

 

 

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای ارتباط در WhatsApp کلیک نمائید
در کوتاهترین زمان پاسخگوی شما هستیم