حساب کاربری

حداقل 8 کاراکتر

کلاه نقاب دار پشت توری

تولید کلاه نقاب دار پشت توری

کلاه نقاب دار پشت توری یکی از پرطرفدارترین انواع کلاه تبلیغاتی می باشد. این کلاه تبلیغاتی دارای دو بخش پارچه ای(در قسمت جلو) و توری در قسمت پشت است که بخش پارچه ای آن از پارچه کتان تولید شده است. قسمت دماغه این کلاه کتان تبلیغاتی از جنس فلامنت بوده که ضمن سبک بودن و قابلیت شستشو، استحکام و دوام مورد نظر برای کلاه را تضمین خواهد کرد.

از مزایای کلاه تبلیغاتی نقاب دار پشت توری می توان به عملکرد مناسب قسمت توری آن برای عبور هوا و جلوگیری از تعریق در زمان گرمای شدید هوا اشاره کرد. لازم به ذکر است که این کلاه قابلیت استفاده در انواع آب و هوای گرم و معتدل را داراست.

اگر موسسه یا کسب و کار شما به هر نحوی محصولات مرتبط با جوانان یا ورزشکاران را ارائه می کند یا در فکر ارائه یک هدیه تبلیغاتی مدرن به مشتریان خود هستید، کلاه نقاب دار پشت توری انتخاب مناسبی برای شماست.

مجموعه آفرنگ جامه افتخار دارد شما کارآفرین گرامی را در انتخاب هدایای تبلیغاتی شایسته برندتان همراهی نماید.

کلاه نقابدار فلامنت توری
تولید کلاه نقابدار | کلاه تبلیغاتی

کلاه نقابدار تبلیغاتی

یکی از بهترین و پرکاربرد ترین مسیر های بازاریابی و تبلیغات که تقریبا اکثر کسب و کار ها و صاحبان مشاغل از آن استفاده می کنند و در عین حال طرفداران زیادی نیز در میان مشتریان دارد، استفاده از آیتم هایی تحت عنوان هدایای تبلیغاتی است.

هدایای تبلیغاتی تنوع بسیار زیادی دارند و در جلب نظر مشتریان و مصرف کنندگان برند ها قدرت زیادی دارند. با این حال یکی از مسائلی که در خصوص آن ها مطرح می شود و به عنوان دغدغه اصلی بازاریابان در نظر گرفته می شود، انتخاب آیتم درست به عنوان یک هدیه تبلیغاتی است.

آیتم های متفاوتی از جمله، تی شرت، لیوان، خودکار، دفترچه و تقویم را می توان به عنوان هدایای تبلیغاتی در نظر گرفت. با این حال در میان این موارد یکی از گزینه های پیشنهادی موجود که به نوبه خود طرفداران زیادی نیز دارد، استفاده از کلاه نقاب دار تبلیغاتی به عنوان هدایای تبلیغاتی است.

کلاه کتان نقابدار زرد پانچ دار
تولید کلاه نقابدار | کلاه تبلیغاتی

کلاه نقاب دار این قابلیت را دارد که در طرح های مختلفی تولید شود و ارائه دهنده نام و لوگوی یک برند نیز باشد. شرکت های مختلف تبلیغاتی از جمله شرکت تولیدی آفرنگ جامه که در زمینه تولید هدایای تبلیغاتی فعالیت می کند، می توانند مطابق سفارش مشتریان و نام و طرح مخصوص برند، انواع مختلف کلاه های نقاب دار را به عنوان هدایای تبلیغاتی تولید و عرضه کنند.

 

  1. حداقل تیراژ تولید
    ۱۰۰ عدد
  2. رنگ تور
    سفید / مشکی
  3. زمان تحویل
    از ۷ روز کاری
سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای ارتباط در WhatsApp کلیک نمائید
در کوتاهترین زمان پاسخگوی شما هستیم