کلاه نقابدار توردار

کلاه نقابدار فلامنت توری

کلاه نقابدار توردار

امروز انواع کلاه تبدیل به پوشاکی محبوب و پراستفاده برای عموم مردم شده است و تقریبا برای هر استفاده و تیپ و استایلی شما می توانید کلاه متناسب با آن را بیابید و اصولا اگر به کمد لباس هر کس سر بزنید قطعا یکی دو نمونه کلاه خواهید یافت. یکی از انواع کلاه که بسیار محبوب و پرطرفدار است و در فصل تابستان طرفدار زیادی دارد و به عنوان مجهزترین کلاه مناسب در این فصل هم از آن یاد می شود کلاه نقابدار توردار است. کلاه نقابدار توردار از یک نقاب برای محافظت از پوست صورت در مقابل نور خورشید و یک پوشش توردار برای تهویه هوا استفاده می کند که اگر از جنس نخ الیاف طبیعی هم ساخته شده باشد که پارچه ای قابل تنفس دارد  و عرق نمی کند و به نوعی خنک است، آن را تبدیل به کلاهی تمام عیار برای استفاده در فصل تابستان می کند.

کلاه نقابدار توردار چه استفاده ای دارد؟

شکل و ساختار کلاه نقابدار توردار به گونه ای است که هم به واسطه تعبیه نقاب از پوست صورت در مقابل نور آفتاب محافظت می کند و هم به جهت قسمت توردار پشت کلاه  سبب تهویه هوا و خنکی می شود لذا بهترین استفاده اش در فصل تابستان است. همچنین از این کلاه برای استفاده های ورزشی در فصل تابستان یا به عنوان هدیه تبلیغاتی در حوزه تبلیغات هم استفاده می شود. با اینحال ممکن است در فصل تابستان مورد توجه صنعت مد و زیبایی هم قرار بگیرد و نقش و استفاده تزئینی داشته باشد.

تولید تی شرت و کلاه تبلیغاتی آفرنگ جامه

جنس و کیفیت کلاه نقابدار توردار

به جهت اینکه قسمت پشت کلاه نقابدار توردار از طراحی تور مانند ساخته شده لذا تهویه هوا به خوبی صورت می گیرد تا در فصل تابستان سبب تعریق سر نشود و این امر موجب می شود تا حتی بتوان از پارچه های دارای الیاف مصنوعی چون پلی استر و فلامنت و… که پارچه غیر قابل تنفس و در نتیجه گرمی دارند نیز استفاده کرد ولی با اینحال استفاده از نخ الیاف طبیعی که خود پارچه ای قابل تنفس است و عرق نمی کند هم می تواند به کارایی کلاه بیافزاید و آن را تبدیل به یک کلاه نقابدار توردار مرغوب نماید. البته ناگفته نماند که الیاف مصنوعی مقاومت بالایی در مقابل تخریب نور خورشید و تعریق دارند و با توجه به قیمت ارزانترشان معمولا در ساخت کلاه مورد استفاده قرار می گیرند.

مخاطبان کلاه نقابدار توردار

این مدل کلاه مخاطب خاصی ندارد و همه می توانند جزو مخاطبان آن باشند ولی با اینحال چون این کلاه برای استفاده در فصل تابستان و برای محافظت از پوست صورت در برابر نور خورشید یا جنبه های تزئینی و ورزشی است از مخاطبان بسیاری در بین نوجوانان و جوانان یا ورزشکاران برخوردار است. همچنین این کلاه بسیار مورد توجه کسانی است که فعالیت مستقیمی در مقابل نور خورشید دارند یا برای پوست خود و بهداشت فردی آن در فصل تابستان اهمیت زیادی قائل هستند. علاوه بر آن کلاه نقابدار توردار طرفداران بسیاری در حوزه تبلیغات دارد و به عنوان یک هدیه تبلیغاتی ارزشمند جایگاه ویژه ای یافته است.

خدمات چاپ یا گلدوزی بر روی کلاه نقابدار توردار

این روزها خیلی از مراکز و کسب و کارها هستند که خدمات چاپ یا گلدوزی بر روی کلاه ارائه می دهند اما فقط درصد بسیار کمی از آنها بلدند چطور این خدمات را به بهترین شکلش به انجام رسانند که ظرافت و کیفیت کار در حد اعلای خود باشد. یکی از این مراکز باتجربه و پر سابقه در حوزه خدمات چاپ یا گلدوزی، مجموعه افرنگ جامه است که با آگاهی از علم تبلیغات و شناخت تکنیک های موثر در چاپ یا گلدوزی بهتر، همواره بهترین این خدمات را با اتکا به دستگاه های حرفه ای تمام اتوماتیک و ماشینی ارائه می دهد لذا صاحبان کسب و کارها می توانند اطمینان داشته باشند که در چاپ یا گلدوزی طرح و لوگوی تبلیغاتی شان، بهترین این خدمات را دریافت می دارند.

کلاه نقابدار فلامنت توری
تولید کلاه نقابدار | کلاه تبلیغاتی

قیمت کلاه نقابدار توردار

کلاه نقابدار توردار به جهت تنوع بسیار در جنس ساخت که از انواع الیاف طبیعی و مصنوعی یا ترکیبی از این دو ساخته می شود همواره از قیمت های متنوعی نیز برخوردار است. این قیمت های متنوع بعضا تا چند ده هزار تومان هم تنزل پیدا می کند و شما می توانید با این مقدار هزینه صاحب یک کلاه نقابدار توردار شوید که البته ممکن است از کیفیت ساخت خوبی برخوردار نباشد. با اینحال خرید کلاه بخصوص کلاه نقابدار توردار از مراکز اصلی و بدون واسطه چون افرنگ جامه که از بهترین مواد و متریال در ساخت انواع کلاه بهره می برد و قیمت های بسیار مناسبی هم دارد و حتی امکان سفارش در تیراژ ۱۰۰ عدد را هم برای شما فراهم آورده، هوشمندانه به نظر می رسد.

کلیدواژه : کلاه تور دار
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code