حساب کاربری

حداقل 8 کاراکتر

کلاه فلامت

کلاه نقابدار فلامنت توری

تولید کلاه فلامنت

کلاه های نقاب داری که به عنوان هدایای تبلیغاتی مورد استفاده قرار می گیرند، جنس های متنوعی دارند و در نتیجه همین امر تنوع بالایی در بین این محصولات وجود دارد. تنوع جنس اولیه این کلاه ها به نوبه خود منجر به تنوع طرح هایی می شود که به عنوان تبلیغات روی آن ها چاپ می شود. برخی از انواع این کلاه ها، کلاه هایی هستند که از جنس فلامنت بوده و به آن ها کلاه نقاب دار فلامنت گفته می شود.

کلاه نقاب دار فلامنت از جنس پارچه های فلامنت هستند که این پارچه در دسته مواد مصنوعی قرار می گیرند، چرا که در تولید و بافت آن ها از مواد و الیاف غیر طبیعی استفاده شده است. مزیتی که می توان برای این کلاه ها در مقایسه با انواع کلاه کتان نام برد، طول عمر رنگ بالای آن ها است که باعث می شود رنگ این کلاه ها در برابر شست و شو ثابت مانده و تغییر رنگ ندهند.

کلاه نقابدار تبلیغاتی

راه ها و مسیر های تبلیغات و بازاریابی تنوع بسیار زیادی دارد. هر کدام از این مسیر ها تاثیر خود را داشته و به نوبه خود نیز هزینه ها و بازگشت سرمایه آن ها منحصر به خودشان است. با این وجود نمی توان تمامی مسیر های بازاریابی و تبلیغات را برای انواع مختلف کسب و کار ها به کار برد و هر تجارتی، شیوه بازاریابی و تبلیغات مخصوص به خود را می طلبد.

در این میان یکی از بهترین و پرکاربرد ترین مسیر های بازاریابی و تبلیغات که تقریبا اکثر کسب و کار ها و صاحبان مشاغل از آن استفاده می کنند و در عین حال طرفداران زیادی نیز در میان مشتریان دارد، استفاده از آیتم هایی تحت عنوان هدایای تبلیغاتی است.

هدایای تبلیغاتی تنوع بسیار زیادی دارند و در جلب نظر مشتریان و مصرف کنندگان برند ها قدرت زیادی دارند. با این حال یکی از مسائلی که در خصوص آن ها مطرح می شود و به عنوان دغدغه اصلی بازاریابان در نظر گرفته می شود، انتخاب آیتم درست به عنوان یک هدیه تبلیغاتی است.

آیتم های متفاوتی از جمله، تی شرت، لیوان، خودکار، دفترچه و تقویم را می توان به عنوان هدایای تبلیغاتی در نظر گرفت. با این حال در میان این موارد یکی از گزینه های پیشنهادی موجود که به نوبه خود طرفداران زیادی نیز دارد، استفاده از کلاه نقاب دار تبلیغاتی به عنوان هدایای تبلیغاتی است.

کلاه نقاب دار این قابلیت را دارد که در طرح های مختلفی تولید شود و ارائه دهنده نام و لوگوی یک برند نیز باشد. شرکت های مختلف تبلیغاتی از جمله تولیدی آفرنگ جامه که در زمینه تولید هدایای تبلیغاتی فعالیت می کند، می توانند مطابق سفارش مشتریان و نام و طرح مخصوص برند، انواع مختلف کلاه های نقاب دار را به عنوان هدایای تبلیغاتی تولید و عرضه کنند.

 

تاریخچه تولید کلاه

آیا تا به حال به این فکر کرده اید که به واقع کلاه ها از کجا آمده اند و سابقه و پیشینه آن ها چیست؟ کم تر کسی تا به حال در خصوص زمان ورود این آیتم ها به بازار و شخصی که آن را برای اولین بار اختراع کرده است اطلاعاتی دارد.

بر اساس اطلاعات و بررسی های تاریخی می توان استنباط کرد که زمان ورود و استفاده از کلاه ها به دوران های بسیار قدیمی تر باز می گردد و دوره کاربرد و استفاده از آن ها بسیار طولانی است. در دوره های یونانیان و رم باستان آثاری از استفاده و کاربرد کلاه ها دیده شده است.

نمونه های اولیه کلاه ها با هدف محافظت از سر و صورت در برابر آفتاب و گرما استفاده می شده است اما به تدریج کلاه ها جایگاه خود را در بین دنیای مد و فشن پیدا کرده و تبدیل به جزئی از پوشش های مدرن و به روز تلقی شدند. به طوری که در آن زمان ها فقط پادشاهان و افراد ثروتمند اجازه استفاده از کلاه ها را داشتند و افراد سطح پایین جامعه اجازه نداشتند کلاه بر سر بگذارند.

تولید انواع  کلاه

امروزه کلاه ها تنوع بسیار زیادی پیدا کرده اند و هر کدام برای مکان و منظور خاصی مورد استفاده قرار می گیرند. از کلاه های ساده و فانتزی گرفته تا کلاه های نقاب دار که اصطلاحا به آن ها کلاه های بیس بال نیز گفته می شود. امروزه در هر خانه ای یکی از انواع مدل های کلاه وجود دارد و مورد استفاده قرار می گیرد.

کلاه های نقاب دار برگرفته از کلاه های بیس بال بازیکنان بیس بال هستند. این کلاه ها تنوع بسیار زیادی دارند. کاربرد آن ها نیز بسیار متفاوت است. نقاب و سایه بان آن ها می تواند گزینه بسیار خوبی برای جلوگیری از تابش نور خورشید به چشم ها باشد. علاوه بر این مدل این کلاه ها با استایل های مختلف سازگاری دارد.انواع کلاه نقابدار

برخی از افراد کلاه های نقابداری را استفاده می کنند که نماد و لوگوی تیم ورزشی مورد علاقه آن ها را دارد. در برخی از فروشگاه ها و رستوران ها نیز، کلاه های نقاب دار جزئی از استایل کارکنان محسوب می شود و در نتیجه کلاه دارای آرم و نام فروشگاه و رستوران است. برخی موارد نیز انواع کلاه نقاب دار تبلیغاتی با هدف بازاریابی و تبلیغات مورد استفاده قرار می گیرد.

 

قیمت کلاه فلامنت

کلاه های نقاب دار با قیمت های بسیار متفاوتی در دسترس هستند. انواع نمونه هایی که در بازار وجود دارند هر کدام می توانند با بودجه های متفاوت افراد مطابقت داشته باشند. طرح های متنوع قیمت های متفاوتی نیز دارند اما همه آن ها برای کاربرد و مصرفی که مد نظر است مناسب هستند.

در این میان برند ها و شرکت های معتبر نیز انواع کلاه های نقاب دار را تولید می کنند. در نتیجه این محصولات با قیمت ها و طرح های متنوعی در بازار وجود دارند. کلاه های مربوط به برند های معروفی مانند آدیداس و نایک به نسبت قیمت های بالاتری دارند و معمولا ورزشکاران معروف از آن ها استفاده می کنند.

با این حال انواع مناسب تر این کلاه ها نیز وجود دارند که با اهداف بازاریابی و تبلیغات مورد استفاده قرار می گیرند. این کلاه ها این قابلیت را دارند که به راحتی آرم و لوگوی برند مربوطه روی آن ها چاپ و گلدوزی شود و در نتیجه بر اساس سفارش شرکت ها و صاحبان مشاغل، انواع کلاه نقاب دار تبلیغاتی در اختیار مشتریان قرار بگیرد.

قیمت های این کلاه ها به نوع درخواست و سفارش مشتریان آن ها بستگی دارد. اما به صورت کلی می توان گفت انواع متفاوتی از آن ها وجود دارند که از لحاظ هزینه ای به خوبی می توانند نیاز های مربوط به استراتژی های بازاریابی و تبلیغات را پوشش دهند.

 

مزایای کلاه تبلیغاتی

استفاده از کلاه های نقاب دار به عنوان هدایای تبلیغاتی مزایای بسیار زیادی دارد. از جمله این که از آن جایی که جای کلاه ها روی سر افراد است، در صورت استفاده از آن ها به عنوان هدایای تبلیغاتی، نام برند شما و لوگوی چاپ شده روی آن همیشه در معرض دید عموم است و در نتیجه به صورت دائمی و مقرون به صرفه تبلیغی گسترده را صورت می دهید.

نکته دیگری که در خصوص مزایای استفاده از کلاه های نقاب دار تبلیغاتی برای بازاریابی مطرح می شود این است که آن ها معمولا مورد توجه همه مشتریان هستند و افراد در هر سن و موقعیتی از داشتن آن ها خوشحال می شود، در نتیجه با هدیه دادن یک کلاه نقاب دار تبلیغاتی به مشتریان تان، می توانید به صورت موفقیت آمیزی نظر آن ها را به برند و محصولات تان جلب نمایید.

مجموعه آفرنگ جامه در زمینه تولید تی شرت و کلاه تبلیغاتی نیز فعالیت دارد. با توجه به تمام مزایایی که استفاده از این محصولات به عنوان هدایای تبلیغاتی وجود دارد، می توان طی تماس با مجموعه، انواع کلاه های نقابدار تبلیغاتی را سفارش داد.

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای ارتباط در WhatsApp کلیک نمائید
در کوتاهترین زمان پاسخگوی شما هستیم