حساب کاربری

حداقل 8 کاراکتر

نمونه کلاه تبلیغاتی

نمونه کلاه تبلیغاتی سفارش مشتریان

مجموعه آفرنگ جامه تولید کننده کلاه تبلیغاتی و کلاه نقابدار و نقاب آفتابگیر تبلیغاتی می باشد. انواع محصولات فوق با پارچه های فلامنت و کتان با کیفیت های درجه ۱ و درجه ۲ با قابلیت گلدوزی و چاپ در مجموعه آفرنگ جامه قابل سفارش است.

تولید کلاه نقابدار

تولید کلاه تبلیغاتی

در این مجموعه تولید کلاه کتان نقابدار با گلدوزی یا چاپ لوگو شما انجام می گردد. یک کلاه بدون هویت و برند سازمانی شما هیچ گونه برد تبلیغاتی پیدا نخواهد کرد. هویت سازمان و لوگو شما بر روی کلاه به صورت گلدوزی یا چاپ استیکر انجام خواهد شد.

کلاه تبلیغاتی چی توز

کلاه نقابدار تبلیغاتی با کیفیت

استفاده از پارچه ای کتان یا فلامنت یا ویسکوز درجه ۱ جهت تولید کلاه نقابدار تبلیغاتی باعث ماندگاری بیشتر کلاه شما خواهد شد. اما با توجه به میزان بودجه شما می توان قیمت تولید کلاه تبلیغاتی را با تغییر در کیفیت پارچه تغییر داد و به کمترین حالت ممکن رساند.

تولید کلاه نقابدار پلیس بین المللکلاه نقابدار تبلیغاتی یا آفتابگیر تبلیغاتی

امکان تولید هر دو محصول نقاب آفتابگیر تبلیغاتی و کلاه نقابدار تبلیغاتی توسط مجموعه آفرنگ جامه فراهم است. اما انتخاب هر یک از این دو محصول باید با توجه به کاربرد مورد نظر شما صورت بگیرد. برای بانوان عزیز به دلیل داشتن حجاب استفاده از نقاب آفتابگیر تبلیغاتی بسیار راحت تر از کلاه نقابدار می باشد. بنابراین نقاب آفتابگیر را می توان جزو هدایای تبلیغاتی ویژه بانوان نیز قلمداد کرد.

تولید کلاه نقابدار سامسونگکلاه کتان تبلیغاتی

کلاه کتان تبلیغاتی یا کلاه نقابدار کتان با توجه به پارچه بسیار با کیفیت مورد استفاده در آن باعث می گردد که در نهایت محصول بسیار بهتری را داشته باشید. به این دلیل که پارچه کتان بدلیل استفاده از الیاف طبیعی پنبه در آن تعریق بسیار کمتر و انعطاف بهتری خواهد داشت. استحکام خوب پارچه کتان نیز به مزایای این محصول تبلیغاتی می افزاید. شما می توانید کلاه تبلیغاتی را با دیگر محصولات مانند تیشرت جودون هماهنگ کرده و به مشتریان یا کارکنان ارائه نمایید.

تولید کلاه نقابدار ویستابست

گروه آفرنگ جامه با بیش از ۱ دهه فعالیت درخشان توانسته است تجربه و جایگاهی شاخص در میان همکاران و دست اندرکاران این صنعت برای خود محیا نماید. شایان ذکر است گروه آفرنگ جامه همواره با بکارگیری نیروهای متعهد و آزموده جهت بالابردن کیفیت و راندمان خدمات خود به مشتریان تلاش نموده و با بهره گیری از تجهیزات و ماشین آلات بروز توانسته است ظرافت و کیفیت محصولات خود را بالا ببرد.

تولید کلاه نقابدار سازمان ملل

تولید انواع کلاه تبلیغاتی و کلاه نقابدار

امکان سفارش انواع کلاه تبلیغاتی و کلاه نقابدار کتان بهمراه گلدوزی اختصاصی در مجموعه آفرنگ جامه فراهم است. ، این مجموعه امکان تولید انواع کلاه درجه ۱ و درجه ۲ را برای شما فراهم نموده است. کیفیت و تعهد به زمان یکی از نکات متمایز کننده این مجموعه می باشد.

تولید کلاه تبلیغاتی تولید کلاه نقابدار کلاه کتان کلاه فلامنت کلاه تبلیغاتیکلاه تبلیغاتی ارزان قیمت حتما ضد تبلیغ خواهد شد !

در تولید کلاه تبلیغاتی باید به مواردی همچون انتخاب پارچه مناسب ، ترکیب برش ( خلبانی یا ۶ ترک ) ، نقاب با کیفیت، دوخت صحیح دقت نمود، تمامی این موارد در تولید یک کلاه نقابدار با کیفیت سهیم می باشند و در آخر یک محصول متمایز نتیجه کار خواهد بود. در این جا می توان به شعار همیشگی و معروف “هیچ گرانی بی علت و هیچ ارزانی بی حکمت نیست”اشاره کرد زیرا این موارد به ظاهر ساده در تعیین قیمت یک کلاه بصورت محسوس تاثیر گذار می باشد.

آفرنگ جامه انواع کلاه تبلیغاتی را با بهترین کیفیت ممکن برای شما مصرف کننده گرامی تولید می کند زیر اعتقاد دارد که همه می توانند محصول بی کیفیت را تولید نمایند‏‏، اما همه طالب یک محصول بی کیفیت نیستند. ما در گروه آفرنگ جامه ارزش انتخاب آن دسته از افرادی که به دنبال محصولی با کیفیت و کلاه درجه ۱ هستند را می دانیم. به همین دلیل تنها سفارشات باکیفیت و ماندگار را تولید می کنیم.

کیفیت پارچه کلاه کتان و کلاه فلامنت درجه ۱

 تولید کلاه کتان تبلیغاتی و نقاب آفتابگیر تبلیغاتی در کنارارائه سایر محصولات مانند لباس کار تبلیغاتی با خدمات چاپ و گلدوزی اختصاصی شما توسط مجموعه آفرنگ با بهترین کیفیت و ضمانت انجام می پذیرد. نمونه کارهای متعدد این مجموعه گواه حرفه ای بودن پرسنل ماست.

تولید کلاه نقابدار تبلیغاتی

کلاه نقابدار تبلیغاتی محصولی پرطرفدار برای تبلیغات شما می باشد. کلاه جزو هدایای تبلیغاتی پرکاربرد بوده و می تواند بعنوان المانی جهت برندینگ سازمانی شما مورد استفاده قرار گیرد. در تولید کلاه های این مجموعه از بهترین پارچه های موجود در بازار کشور استفاده می گردد و آفرنگ جامه کیفیت آن را تضمین می کند. پارچه های مورد استفاده، پارچه فلامنت و کتان و پنبه پلی استر می باشد. امکان تولید پارچه خاص بر اساس سفارش مشتری نیز می باشد ، بطور مثال پارچه جین از جمله پارچه های قابل سفارش در این مجموعه می باشد.

تولید کلاه تبلیغاتی

انواع کلاه تبلیغاتی برای شرکت ها و سازمان ها با توجه به تعاریف سازمانی و رنگ بندی سازمان آنها توسط مجموعه آفرنگ جامه قابل سفارش می باشد. خدمات تولید کلاه با بهترین کیفیت ممکن و بهترین الگو برش و دوخت انجام می گیرد. کافیست با ما تماس بگیرید.

تنها برخی از نمونه کارهای تولیدی کلاه تبلیغاتی

کلاه تبلیغاتی چه مزایایی دارد؟

یکی از محبوب ترین هدایای تبلیغاتی که شکلی خلاقانه و نوآورانه دارد و از جذابیت های بسیاری هم بخصوص در بین نوجوانان و جوانان برخوردار است کلاه تبلیغاتی است که به جهت قیمت های ارزان و مناسب و برد تبلیغاتی بالایش امروزه بسیار مورد توجه کسب و کارهای کوچک و نوپا قرار گرفته است.

اما آنچه این هدیه تبلیغاتی را علاوه بر مزایای بسیارش که در ادامه به آنها خواهیم پرداخت خاص می کند شکل استفاده از آن است که چون بر روی سر قرار می گیرد و تبلیغات هم معمولا در قسمت جلوی آن درج می شود، بهترین دید را در تعاملات رودر رو با دیگر افراد ایجاد می کند و اصولا خوش دید است. بطور کلی مزایای کلاه تبلیغاتی را می توان در چند دسته تقسیم کرد که عبارتند از:

۱-نوعی رسانه تبلیغات محیطی متحرک است

این را در نظر بگیرید که تبلیغات شما اعم از طرح و لوگو یا پیام وقتی در قسمت جلوی کلاه تبلیغاتی چاپ می شود و مخاطبان شما آن را بر سر گذاشته و در سطح شهر و اجتماع تردد می کنند تا چه حد در معرض دید سایرین قرار می گیرد، در واقع مثل یک تابلو یا بیلبورد تبلیغاتی متحرک عمل می کند و حتی در تعاملات رودررو بیشترین دید را نیزخواهد داشت.

علاوه بر آن کلاه تبلیغاتی در نقش رسانه تبلیغات محیطی متحرک، توسط مخاطبان شما حتی تا به داخل ساختمان ها نفوذ خواهد کرد، چیزی که در نوع تبلیغات محیطی متحرک از طریق نوع مرسوم آن که به شکل نصب تابلو یا طرح و نقش بر روی  بدنه تاکسی و اتوبوس و… دیده می شود وجود ندارد و فقط در سطح شهر صورت می پذیرد.

۲-محافظت از پوست در برابر نور خورشید

شاید برای شما هم اتفاق افتاده که برای پیاده روی در یک روز گرم تابستان بخواهید جهت محافظت از پوست صورت خود از کلاه استفاده کنید که با استفاده از نقابی که در قسمت جلویش دارد این کار را برای شما میسر می کند و معمولا هم هرچه لبه کلاه مثل کلاه تبلیغاتی نقابدار، بلند تر باشد برای این کار مناسب تر است

با این اوصاف اگر در برنامه تبلیغاتی خود کلاه تبلیغاتی نقابدار به مخاطبانتان اهداء کرده باشید بدون شک در فصل گرما و مقابل نور خورشید استفاده خواهد شد و تبلیغات شما در معرض دید همگان قرار خواهد گرفت.

۳-دوام و ماندگاری بالایی دارد

کلاه تبلیغاتی بخاطر اینکه معمولا پوشاکی تزئینی است و صرفا برای مد و زیبایی بر روی سر گذاشته می شود از تماس و اصطکاک کمتری با بدن برخوردار است و همچون هدایای تبلیغاتی دیگر چون تی شرت که بیشترین اصطکاک و تماس با بدن را دارد نیست لذا دیرتر خراب می شود و از دوام و ماندگاری بالایی هم به نسبت سایر هدایای تبلیغاتی برخوردار است. همچنین به جهت ساختار و اجزای ساده ای که دارد بهتر دوخته می شود و امکان تولید آن با پارچه های ضخیم و مرغوب هم وجود دارد.

۴-فضای خالی مناسب برای تبلیغات و دید خوب

در قسمت جلو و هد کلاه یعنی قسمتی که نقاب کلاه رو به (بالای) روی کلاه متصل می کند محلی است که عموما برای تبلیغات در نظر گرفته می شود که از دید فوق العاده بالایی برخوردار است و در هر تعامل و دید و بازدید یا ترددی تقریبا اولین جایی است که رؤیت می شود و در معرض دید قرار می گیرد لذا طرح یا لوگو و پیام تبلیغاتی اش به صورت خیلی گسترده تر در میان مخاطبان بیشتری دیده و تبلیغ می شود.

۵-طرح و شکل خلاقانه و بعضا استفاده برای مد و زیبایی

کلاه به جهت طرح و شکل های خلاقانه ای که دارد و رنگ بندی های متنوعش بعضا به عنوان یکی از پوشاک مد و زیبایی هم مورد توجه و استفاده است. خلاقانه از این جهت که برای کاربردهای مختلف طراحی های متفاوتی هم انجام گرفته است و مثلا کسی که قرار است برای تابستان و محافظت از پوست در برابر نور خورشید کلاه بخرد قطعا کلاه نقابدار با لبه بلند خواهد گرفت تا پوشش بهتری بدهد و از نور مضر مستقیم خورشید محفوظ بماند و در مقابل کسی که برای مد و زیبایی اقدام به خرید کلاه می کند به طبع از کلاه با لبه کوتاه استفاده خواهد کرد که باعث زیاد پوشانده شدن زیباییهای بصری چهره نشود. همیشه تبلیغاتی که با کالاهای خلاقانه همراه شود بسیار موثر واقع خواهد شد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای ارتباط در WhatsApp کلیک نمائید
در کوتاهترین زمان پاسخگوی شما هستیم