لباس پوشیدن ناگهانی و تصادفی

لباس مناسب

راهنمای کامل برای مردان جوان

اغلب مردان یک جفت شلوار جین، چند تیشرت، یک گرم ‌کن یا دو شلوار  و شاید چند پیراهن دکمه دار در کمد خود دارند، اگر آن ‌ها را نداشته باشید، شما یا خیلی خوب لباس می پوشید و یا مبتکر هستید.

در اینجا چند اصل اساسی از بیشترین لباس در کمد لباس ‌های جوانان آمده است و برخی از جایگزین ‌های آن ‌ها این است که می ‌توانند شیک اما سرسری باشند:

شلوار جین آبی :  آن ‌ها را با مخمل کبریتی رنگین، شلوار آبی، شلوار خاکستری پشمی، شلوار فلانل پشمی، و یا فقط شلوار جین در یک رنگ تیره ‌تر با تناسب نزدیک تعویض کنید، حتی ارتقای ساده شلوار جین با شلوار جین آبی روشن، شیک است.

تیشرت ها : آنها را با تیشرت یقه دار، تیشرت سبک آستین بلند،سبک های دیگر اما متمایز جایگزین کنید،اگر تیشرت می پوشید یک طرح هنری یا رنگ متناسب به جای نام گروه یا تیم ورزشی بهترین انتخاب است.

سوئیشرت : آنها را برای لباس های معمولی یقه دار، ژاکت پنبه ای، ژاکت کشمیر سبک، ژاکت جلیقه و ژاکت های جین تغییر دهید.

کت ها : کت زمستانی ضخیم را برای زمانی که واقعا به آن نیاز دارید، نگه دارید، اما کت پشمی و ژاکت ‌های ورزشی را به کمد لباس پاییزه خود اضافه کنید، اضافه کردن یک ژاکت غیر عادی بر روی یک تیشرت و شلوار جین فورا ظاهرتان را ارتقا می ‌دهد.

کفش کتانی : آن را با کفش چرمی عوض کنید، وینگتیپ، چکمه، کفش راحتی، در اینجا گزینه های زیادی وجود دارد،اگر می ‌خواهید کفش ‌های ورزشی را در کمد نگه دارید، به دنبال گزینه‌های رنگی مانند کانورز و آل استار باشید تا شیک ظاهر شوید.

اینها فقط نمونه‌ هایی از یک نکته ساده هستند، حالا چیزهای بیشتری در کمد خود دارید که همان شلوار جین آبی قدیمی و تیشرت نیستند، شما می بینید که یک ارتقا کوچک چه تاثیر بزرگی بر ظاهرتان خواهد داشت.

پس چه چیزهایی هستند که مردان جوان می ‌توانند به زور از قالب خارج شوند؟

شما احتمالا نمی ‌توانید همه موارد را فورا به کمدتان اضافه کنید، اما اگر در حال کار بر روی افزودن چند قطعه لباس در یک زمان هستید، این کار ارزشش را دارد:

راهنمایی پوشیدن لباس (۹)

ژاکت و کت

ژاکت‌ های ورزشی، این ساده ‌ترین راه برای پوشیدن لباس ‌های غیر عادی است، یک کت یا ژاکت ورزشی را بر روی لباس ها بپوشید و ناگهان شما یک درجه بالاتر از قبل هستید، نه به طور خاص، اما به طور حتم از همسالان خود باهوش ‌تر به نظر می رسید و با انواع مختلف رنگ ‌ها و الگوهایی که می ‌توانید از آن انتخاب کنید، می ‌توانید کمی منحصر به فردی را با تنها چند تکه لباس به کمد خود اضافه کنید.

راهنمایی پوشیدن لباس (۱)

کت بلوسن

یک نسل محکم از کت های دوران جنگ جهانی دوم، این گزینه خوبی برای زمان هایی است که یک جلیقه ورزشی کمی پریشان بر تن دارید، این احساس بی نظیری دارد که برای افراد فیلم های قدیمی، قهرمانان جنگ و آمریکای مرکزی را یادآوری می کند.

راهنمایی پوشیدن لباس (۶)

کاپشن چرمی

یک گزینه خوب دیگر برای ژاکت غیر عادی، شما انتخاب خود از دو سبک را به دست آورده ‌اید که از جلیقه انتحاری سنگین و آستر دار گرفته تا جلیقه موتورسواری چسبان گرفته شده‌ است، آن‌ ها یک مرد خشن را به خود جلب می ‌کنند.

راهنمایی پوشیدن لباس (۴)

کت جین

در بسیاری از سبک ‌ها موجود است، نباید با شلوار جین پوشیده شود (شلوار جین آبی و ژاکت جین آبی ترکیب خوبی نیست) اما با گشاد کردن شلوار، مخمل کبریتی، یا در برخی موارد، کتان تیره‌ تر خوب به نظر می ‌رسد، هر چند ترکیب با کتان راه راه همیشه باید با دقت انجام شود.

راهنمایی پوشیدن لباس (۸)

پالتو

پالتو بلند پشمی چیزی است که بسیاری از جوانان فاقد آن هستند، و چیزی که در هوای سرد و یا مرطوب زمانی که لباس می ‌پوشید ارزشمند می ‌شود، انداختن یک کت زمستانی بر روی یک کت و شلوار خوب کل ظاهر را خراب می کند، یک پالتو پشم شتر شریک ایده‌آلی برای لباس در زمستان است.

راهنمایی پوشیدن لباس (۱۰)

کت بلند

این لباس که در اصل توسط ملوانان پوشیده می‌ شود، اغلب از پشم سیاه یا سفید ساخته می‌ شوند و دارای یقه باز، دکمه های سینه دوبل، و دکمه ‌های بزرگ هستند، به نظر هوشیار می‌ رسد، و جز لباس های رسمی به حساب می آید.

کتهای پشمی

همچنین کتهای ضخیم که سبک معمول نامیده می شوند، این کت ها در اصل نظامی بود و بعدها به عنوان عنصری از روشنفکران و دانشجویان اروپایی تبدیل شد، آنها هنوز هم در محوطه دانشگاه کلاسیک به جساب می آیند و این روزها به خاطر منحصر به فرد بودنشان (به ویژه در دانشگاه های آمریکایی) قابل توجه است.

شلوار

شلوار عجیب و غریب، این برای شلوارهایی است که با ژاکت شما مطابقت ندارد، اما به طور کلی به شلوار پشمی غیر عادی اشاره دارد، شلوار جین آبی با ژاکت از نظر فنی، شلوار عجیب و غریب است، اما اکثر مردم این را نمی گویند، در عوض، باید در مورد پشمی رنگی و شلوار گشاد پنبه ای فکر کنید ، همه چیز از شلوار فان خال خاکستری ساده عادلانه است و به نظر می رسد با یک ژاکت پشمی همراه است.

مخمل کبریتی، این می تواند در هر رنگی، اعم از خاکی به رنگ های اصلی روشن انتخاب شود، یک شریک غیررسمی خوب برای یک کت ورزشی پشمی است، با لباس های معمولی نیز به خوبی کار می کند، در هر دو سبک، آنها راحت، محکم و قابل تنفس تر از جین می باشند و آنها را جایگزین مناسب برای شلوار جین می کند.

شلوارهای فلانل خاکستری،  یک لباس که هر مردی باید برای خودش داشته باشد، این همان لباسی است که وقتی می خواهید به لباس پوشیدن کمی محافظه کارانه و یا بالغ دست بزنید گزینه خوبی است، آنها را با پیراهن مناسب به هم مرتبط کنید و در اکثر دفاتر برای یک روز کاری تنظیم کنید.

شلوار جین گشاد، برای لباس دستی و پوشیدن لباس ‌های ساده مناسب است، اما اغلب شلوار جین شما باید روی تنتان جذب شود، رنگ سیاه و خاکستری ظاهر خوبی به دست می دهد و شلوار جین روشن نیز انتخاب مردان جسور است.

نتیجه گیری:

اگر زمان زیادی برای انتخاب و ست کردن لباس ها ندارید، باید کمد لباستان را از قبل با ست های مناسب پر کنید تا هنگام رفتن به سرکار، رفتن به باشگاه، رفتن به دانشگاه، رفتن به قرارهای دوستانه و … بتوانید سریعا لباس های مناسب را بر تن کنید و از زمان خود برای سیدن به فعالیت هایتان استفاده کنید، اگر کسی هستید که کارهای فیزیکی زیادی انجام می‌ دهید، چند جفت لباس مناسب را دم دست در کمد قرار دهید.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code