روش شستن تی شرت

شستشو تی شرت

مد موضوع شخصی است و برخی مردم به تی شرت خود بیشتر از هر چیز دیگری در کمد لباسشان اهمیت می دهند. در حالی که شستشوی لباسهای پنبه ایی با ترکیبات پنبه ایی بسیار آسان است و ظاهر جدیدشان را حفظ می کنند. برای دست یابی به بهترین نتایج، به محض اینکه پیراهن را می خرید آن را بر تن کنید. یاد بگیرید چگونه ان را تمیز و مرتب نگه دارید و ان را به عنوان سوغات تعطیلی استفاده کنید و تیشرتهای مرتب و منظم درست مانند روزی که انها را خریداری کرده اید بنظر می رسند.

تفکیک تی شرت به گونه های خوب، بد، زشت

۱٫ سعی کنید بهترین و شیک ترین نوع تی شرت را مانند پیراهنهای طراح و آنهایی که با بدلیجات، پولک دوزی و یا گلدوزی تزئین شده اند انتخاب کنید. این نمونه خوب است.

۲٫ پیراهن معمولی خود را با نمونه دیگری تهیه کنید که همه چیز ان از رنگ گرفته تا طرح و زیرپیراهنی جیب دار تی شکل را شامل شود. این نمونه بد است.

۳٫ قدیمی ترین، کوچکترین و پر رنگ ترین تی شرت را از گونه دیگر انتخاب کنید. همه این گونه ها خوب هستند، شستشوی انها دشوار است و ممکن است تا حدودی متحمل آسیب شوند، بنابراین تنها در صورتی که در معرض خطر باشند بهترین پیراهن خود را در اینجا بگذارید. این نمونه زشت است.

مبارزه با لکه ها و تمیز نگه داشتن لباس

۱٫ استفاده از لکه بر برای لکه های قابل مشاهده بر روی پیراهن در نمونه های زشت. از لکه برهای تجاری با توجه به دستورالعمل آن استفاده کنید. اجازه دهید پیراهنتان مدتی در همین حال بماند تا قبل از شستشو لکه بر روی آنها حل شود.

۲٫ برچسب روی نمونه لباس بد را بررسی کنید. هر پیراهن دارای برچسب  «شستشو با آب سرد» باید در زمره نمونه خوب باشد.

۳٫ لباسها را در آب سرد بشورید. پیراهن تزئین شده را عوض کنید، مانند نمونه هایی که با رنگ، سیلک اسکرین و یا سایر طرحهای چاپ بر روی آنها در پشت و روی لباس همراه باشند.

۴٫ نمونه های بد را در ماشین لباسشویی بگذارید و از تنظیمات آب گرم استفاده کنید.

۵٫ نمونه لباسهای زشت را در دستگاه بگذارید و بدقت درپوش را ببندید. آنها را با گرم و یا در بیشتر موارد با اب داغ بشورید.

۶٫ تی شرت را در جای بلندی بگذارید تا خشک شود و برای جلوگیری از چین و چروک آنها را به سرعت بردارید. چوب لباسی می تواند برای حفظ آنها بشیوه مناسب استفاده شود.

شستشوی تی شرت

راهنمایی و هشدار:

• از دستورالعمل نسبت صابون مورد استفاده نوشته شده بر روی بسته علاوه بر دستورالعمل استفاده از ماشین که معمولا بر روی درب چاپ شده است استفاده کنید.

  • در صورت تمایل می توانید تمام تی شرت های سفید خود را به طور جداگانه با توجه به دمای پیشنهادی بر روی برچسب آنها بشویید.

• لباسهایتان کمتر دچار چین و چروک شده و از رنگ انها بر اثر شدت شستشو  با آب سرد چندان تغییر نمی کند. اگر پیراهنتان بسیار عرق کرده و یا کثیف شده باشد، در اینصورت احساس گرما خواهید کرد.

• از استعمال آب داغ و یا خشک کردن طولانی مدت اجتناب کنید، چون هر دوی انها باعث چروک خوردن پنبه لباس می شوند.

• در صورتی پیراهن شما دچار چین و چین و کشیدگی می شود که تی شرت خشک خود را روی طناب بیندازید، بنابراین اگر لباس را برای خشک شدن اویزان کرده باشید حتما آن را اتو بزنید.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code