راهنمای کامل تیشرت آقایان

تیشرت مناسب اقایان (۳)

راهنمای کامل تیشرت آقایان که هرکسی باید بداند

یک تیشرت ساده در کمد لباس شما را برای هر اقدامی از قبلی پیاده روی، رفتن به سالن ورزشی، یک قرار دوستانه و … آماده می کند، تیشرت لباسی است که قطعا وجود ان برای شما ضروری است.

قابلیت تطبیق پذیری تیشرت با توانایی خود در افزایش گرایش‌ها، سروکار دارد؛ این تنها لباسی است که می ‌تواند برای هر موقعیتی، از استفاده آن به عنوان زیر پیراهنی گرفته تا استفاده با کت و شلوار، استفاده در سالن ورزش، ساحل و برای خوابیدن کاربرد دارد.

تیشرت-مناسب-اقایان-(۸)

تیشرت متناسب برای شما

تیشرت با انواع گوناگون همه سلیقه ها و ساختارهای اندامی را نگاه داشته است، تیشرت های جذب برای افرادی با اندام عضلانی، تیشرت های گشاد برای افرادی با قد بلند ولی لاغر اندام، تیشرت هایی با خطوط افقی در طرح لباس برای افرادی با قدی کوتاه و تیشرت ها با طیف رنگی مختلف برای رنگ پوست های متفاوت.

تیشرت بیش از حدگشاد، با آستین ‌های آویزان از شانه و پارچه اضافی ایجاد شده در اطراف بالاتنه تان، احساس مردی را می ‌دهد که تسلیم شده ‌است، از طرف دیگر، انفجار درز و جذب بودن لباس روی اندام عضلانی شما باعث می شود سرتان را بالا بگیرید و با اعتماد به نفس ظاهر شوید.

مثال مناسب، تاکید بر بخش ‌هایی از بدن تان است که به آن افتخار می ‌کنید، بدون جلب توجه به مناطقی که از آن آگاه هستید،گیج شده  اید؟ قبل از امتحان کردن، به اندام خود در آینه نگاه کنید و از خودتان بپرسید که بهترین ویژگی شما چیست؟

بازوها: چه لوله شده باشد و چه مرتب، آستین‌ها باید در نیمه راه روی بازوی بالایی شما قرار بگیرد تا عضلات دو سر و عضله سه سر شما را نشان دهد.

شانه ها: هدف برای یک سبک مناسب که از قسمت بالای بدن رد می ‌شود و فضای کافی برای گردش هوا باقی می‌ گذارد.

اگر به طور کامل از بدن خود مطمئن نیستید (احساسی که بسیاری از ما را تحت ‌تاثیر قرار می ‌دهد) یا هیچ قسمتی از اندامتان برجسته نیست، گزینه کلاسیک را انتخاب کنید، در تلاش برای پنهان کردن معایب و آشکار کردن ویژگی های مثبت غرق نشوید زیرا ممکن است تبدیل به یک فرد وسواسی در انتخاب لباس شوید که هیچ گزینه ای شما را راضی نمی گرداند.

برای بررسی اندام تان از جزیئات شروع کنید مثلا از نیمه بالایی خود شروع کنید و قسمت های مختلف را بسنجید تا بتوانید دیدی بهتر از کلیت ساختار بدنیتان داشته باشید.

تیشرت-مناسب-اقایان-(۷)

طول یک تیشرت کلاسیک باید در بالای باسن شما به پایان برسد، این کار باعث می ‌شود که شما بتوانید را حت دست هایتان را بلند کنید بدون اینکه شکم و پهلوهایتان از لباس خارج شود.

آستین کوتاه نباید بیش از نیمی از بازوی بالایی شما را پوشش دهد و باید تا جایی که ممکن است نزدیک به پوست بنشیند بدون این که کشش داشته باشد.

یک تیشرت لباس مناسبی است و محدود کننده نیست، به شما این امکان را می ‌دهد که راحت حرکت کنید و هرگز نباید احساس تنگی داشته باشید.

حتی در سبک‌ های بزرگ یا بلند، درزهای شانه باید با نقطه‌ای که خم شدن شانه شما به پایان می‌رسد، تراز شود.

رنگ‌ های تیشرت

سیاه، سفید، خاکستری و آبی؛ این رنگ ‌های جاودانه، اساس هر کمد لباس موفق را تنظیم می ‌کنند، تیشرت در این رنگ ‌ها اغلب به عنوان طیف پایه طبقه ‌بندی می ‌شوند، اما توانایی آن ‌ها برای تایید و جلب توجه را دارد.

سفید: رنگ تیشرت ناب برای لباس زیر، انتخاب بهتری وجود ندارد و بهترین رنگ برای ترکیب با شلوار جین کلاسیک است.

خاکستری: خاکستری ترکیبی از رنگ ‌های مختلف است و اثر بافت نهایی بسیار تملق ‌آمیز است  به خصوص اگر به دنبال یک تیشرت باشید که تا توجه به شکل بدن شما را افزایش دهد؛ به عبارت دیگر، افرادی که به طور طبیعی عرق می‌ کنند باید با احتیاط برای این انتخاب گام بردارند، چون خاکستری می‌ تواند خیلی بیشتر جلب توجه کند.

سیاه: اگر چه سیاه یک رنگ محبوب در تیشرت است اما مزایا و معایب زیادی دارد، با توجه به یک نکته مثبت، یک تیشرت سیاه جایگزین سرکش برای گزینه سفید کلاسیک می ‌شود، با این حال رنگ آن به سرعت از بین می ‌رود و همچنین در شرایط گرم مناسب نیست.

آبی تیره: آبی یک انتخاب عالی است که تقریبا همان کار را رنگ سیاه را انجام می ‌دهد، اما با توجه به رنگی که عمق بیشتری دارد، روز به روز آرام باقی می‌ ماند، ترکیبی عالی با شلوار جین و لباس‌های آبی.

تیشرت-مناسب-اقایان-(۱۰)

انتخاب جنس تیشرت:

اغلب مردان به جای انتخاب پارچه سبک از پارچه ‌های ضخیم ‌تر طرفداری می ‌کنند؛ به طوری که اگر کیفیت مستقیما با وزن لباس مرتبط باشد، خوب، عکس آن واقعا برای مصالح تیشرت درست است،  چه به عنوان یک لایه پایه و چه به تنهایی، به یک تیشرت باید به عنوان پوست دوم نگاه کرد.

تقریبا همه تیشرت ها از پنبه و نخی هستند، این یک تیشرت استاندارد با الیاف مناسب است، نازکتر و سبکتر است و احساس راحتی بیشتری به شما می دهد و بسیار لطیف و نرم است،

پارچه های کتان نیز گزینه ‌های خوبی هستند، مقدار متوسط از الیاف کششی به حفظ شکل تیشرت کمک می ‌کند، در حالی که ترکیب های پلی استار نیز در بازار با قیمت پایین تری عرضه می شوند اما اغلب کیفیت ضعیفی دارند و عمر زیادی نمی کنند.

یک تیشرت با کیفیت خوب برای مدت طولانی در کمد لباس شما نفوذ می کنند و برای سال ‌ها استفاده خوبی خواهید داشت.مهم است به یاد داشته باشید که یک برچسب قیمت بالا همیشه کیفیت بالا را تضمین نمی‌ کند. بنابراین، باید برند های با کیفیت را پس از استفاده بشناسید و همیشه از همان برندی که کیفیت خوبی را با آن تجربه کردید خرید کنید.

تیشرت مناسب اقایان (۵)

انتخاب براساس رنگ پوست

افزایش گرایش ها به تیشرت باعث تنوع این محصول در سایز، مدل، رنگ شده است، برای مثال حتما برخی شرکت ها یا رستوران ها را دیده اید که کارمندانشان تیشرت های یونیفرم بر تن دارند، این رها کردن قوانین لباس اداری به این معنی است که اکنون تیشرت محبوب ‌تر از همیشه است.

رنگ‌های خنثی می ‌توانند کمی تکراری شوند، می توانید از طریق انتخاب در بین انواع رنگ ها  کمی انرژی به روز خود تزریق کنید، بهتر است که رنگ ‌ها را امتحان کنید؛ هیچ قانون سختگیرانه‌ ای در اینجا وجود ندارد ساخت روش آسان، مقرون ‌به ‌صرفه و موثر آزمایش با رنگ‌ های مختلف  اما به عنوان یک قاعده سر انگشتی، رنگ ‌های ویژه‌ای بر روی برخی از رنگ‌ های خاص پوست بهتر به نظر می ‌رسند.

رنگ های سفید و رنگ پریده: رنگ ‌های قرمز، زرد و یا قهوه ‌ای روشن و آبی که با رنگ پوست تفاوت دارند، مناسب است، رنگ ‌های تیره ‌تر مثل شتری، سبز پررنگ و رنگ‌ های اصلی پررنگ نیز مناسب این نوع رنگ پوست است، در حالی که رنگ ‌های نرم و گچی رنگ هایی است که باید از آن ‌ها اجتناب شود.

پوست زیتونی و سبزه: هر کسی که پوست سبزه داشته باشد  می تواند از طیف وسیعی از رنگ ‌های روشن استفاده کند، برای بهترین نتیجه، از رنگ ‌های بسیار نزدیک به رنگ پوست، مانند رنگ‌ های قهوه ‌ای و نارنجی – همیشه از تیشرت کمی روشن‌ تر یا تیره ‌تر از رنگ پوست استفاده کنید.

پوست تیره‌ تر: وقتی نوبت به رنگ ‌ها می‌ رسد، افراد تیره پوست انتخاب خاص خود را دارند، از رنگ‌های اصلی استفاده کنید تا شما را روشن و برجسته کند، فقط از رنگ قهوه‌ ای اجتناب کنید، که می ‌تواند شما را بد جلوه دهد و باعث شود که شما خاکستری به نظر برسید.

نتیجه گیری:

برای بهترین انتخاب تیشرت به اندامتان نگاه کنید، تیشرتی را انتخاب کنید که معایبتان را پوشش دهد و قسمت های مثبت اندام تان را برجسته کند، رنگ های خنثی برای تمامی افراد مناسبند، اما توصیه می شود رنگ تیشرت را با رنگ پوستتان تطبیق دهید.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code