حساب کاربری

حداقل 8 کاراکتر

تی شرت ورزشی

تولید تی شرت ورزشی

تی شرت ورزشی

تی شرت ورزشی یکی از انواع پرطرفدار و پر استفاده تی شرت ها است که معمولا مورد استفاده ورزشی توسط عموم مردم قرار می گیرد. حالا مقصود از ورزش این نیست که حتما در سطح حرفه ای یا برای ورزش خاصی استفاده می شود بلکه به هر نوع فعالیت ورزشی از دویدن و طناب زدن گرفته تا انجام حرکات ورزشی که ممکن است هر یک از ما بخواهیم در طول روز انجام دهیم یا ورزش های عمومی و سالنی را شامل می شود. بهرحال علت انتخاب این نوع تی شرت ها برای انجام هر نوع ورزشی را باید در ساختار جنس و طراحی آن دانست که به گونه ای است که احساس راحتی را در انجام حرکات ورزشی فراهم می کند و علاوه بر آن به جهت قابل تنفس بودن الیاف پارچه اش که معمولا از نخ پنبه است، سبب تعریق کمتر می شود و شما را اذیت نمی کند.

 

 

تی شرت ورزشی چه کاربرد یا استفاده ای دارد؟

تی شرت ورزشی می تواند برای هر نوع تحرک ورزشی مورد استفاده قرار بگیرد از استفاده برای ورزش های صبحگاهی تا شرکت در ورزش های سالنی و تمرینات ورزشی و… که به سبب بهبود کارایی بیومکانیکی و تن خور راحتی که دارد و خنک بودنش از آن محصولی محبوب برای ورزش می سازد. در واقع تی شرت ورزشی با تن خور راحتی که دارد شما را قادر خواهد ساخت تا در انجام هر نوع حرکت ورزشی محدودیتی از بابت داشتن لباس بر تن احساس نکنید. همچنین به جهت اینکه انجام هر نوع ورزشی در بدن تولید گرما می کند و موجب تعریق می شود لذا لباس های ورزشی معمولا از الیاف نخ پنبه تولید می شوند که پارچه ای خنک بوده و به جهت قابل تنفس بودن پارچه اش سبب تعریق کمتر می شود یا بعضا با الیاف پلی استر ترکیب می شود تا در صورت تعریق، زودتر خشک شود.

جنس و کیفیت تی شرت ورزشی

ممکن است برخی تولید کنندگان جهت سود و نفع بیشتر در تولید تی شرت های ورزشی کوتاهی کنند و مهمترین ویژگی تی شرت های ورزشی را که نوع جنس پارچه آن است نادیده بگیرند و از الیاف مصنوعی استفاده کنند که به خاطر غیر قابل تنفس بودن پارچه آن سبب تعریق می شود و بدن بو می گیرد. البته استفاده از الیاف مصنوعی اگر در ترکیب با الیاف نخ پنبه باشد مشکلی ایجاد نمی کند و بعضا بهتر هم می شود مثل ترکیب الیاف پلی استر با نخ پنبه که علاوه بر کاهش قیمت تمام شده در صورت تعریق به زود خشک شدن آن کمک می کند. همواره جنس و کیفیت الیاف طبیعی چون نخ پنبه بهترین متریال برای تولید البسه از جمله نوع ورزشی آن است اما وقتی با الیاف مصنوعی چون پلی استر ترکیب می شود ویژگی های مثبت الیاف مصنوعی را هم به خود می افزاید.

تولید تی شرت ورزشی

انواع تی شرت ورزشی

تی شرت های ورزشی معمولا به لحاظ دوخت و طراحی در دو نوع تی شرت ورزشی آستین بلند و تی شرت ورزشی آستین کوتاه تولید می شوند ولی به لحاظ نقش و طرح چاپ شده بر رویشان یا رنگ بندی از تنوع بسیار گسترده ای برخوردارند که به جهت همین گستردگی از شمول تقسیم بندی خارج است، همچنین به لحاظ جنس ساخت نیز از الیاف طبیعی پنبه و بعضا الیاف مصنوعی چون پلی استر یا ترکیب این دو است. تی شرت ها بر اساس نوع استفاده شان در فصول گرم و سرد هم متفاوت هستند مثلا تی شرت های نازک از جنس نخ پنبه نوع محبوب برای فصول گرم چون تابستان است که عرق نمی کند و پارچه اش خنک و قابل تنفس است و نوع از جنس پلی استر که قابل تنفس نیست و زود هم خشک می شود و گرم بوده و برای فصول سرد مناسب است.

مخاطبان تی شرت ورزشی

همانطور که از عنوان هم میتوان حدس زد دایره مخاطبان تی شرت ورزشی را کسانی تشکیل می دهند که به دنبال لباس ورزشی مناسب برای فعالیت های ورزشی هستند حال ممکن است این فعالیت های ورزشی صرفا برای شرکت در یک ورزش صبحگاهی یا تمرینات ورزشی و… باشد یا انواع مختلف ورزش های سالنی و… که در هر صورتش به جهت اینکه بخشی از تایم ما در طول روز می بایست  صرف ورزش و حرکات ورزشی شود تا سلامتی مان به خطر نیافتد لذا از مخاطبان بسیاری در سطح وسیع همه مردم برخوردار است. همچنین فراگیر بودن استفاده از تی شرت ورزشی، آنرا تبدیل به کالای محبوب تبلیغاتی ای در بین مخاطبانش  می گرداند.

یک تی شرت ورزشی خوب چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟

  • ۱-تن خور خوبی داشته باشد و احساس راحتی به شما در انجام حرکات ورزشی بدهد، یعنی دارای کشسانی و انعطاف بالایی باشد.
  • ۲-از الیاف پارچه های دارای قابلیت تنفس برخوردار باشد تا کمتر سبب تعریق شود.
  • ۳-خنک و سبک باشد.
  • ۴-شستشوی آسانی داشته باشد.
  • ۵-پارچه آن به جهت تماس با پوست که در حین ورزش شدت می یابد، حساسیت پوستی ایجاد نکند. معمولا پارچه های الیاف طبیعی حساسیت پوستی ایجاد نمی کنند.
  • ۶-در صورت تعریق و خیس شدن، زود خشک شود که برای رسیدن به چنین قابلیتی معمولا الیاف طبیعی مثل پنبه با الیاف مصنوعی چون پلی استر ترکیب می شود.
  • ۷-تا حد امکان مانع ایجاد بوی بد در بدن شود.

قیمت تی شرت ورزشی

همیشه تنوع بسیار مواد و متریال ساخت به تنوع قیمت هم می انجامد و از اینجاست که می توان اظهار کرد که تی شرت ورزشی با توجه به تنوع گسترده ای که در حوزه تولیدش با انواع پارچه های طبیعی و بعضا مصنوعی وجود دارد از قیمت های متنوعی نیز از ارزان تا گران برخوردار است. مجموعه افرنگ جامه با استفاده از بهترین پارچه های تولید داخل یا پارچه های باکیفیت وارداتی، انواع گسترده ای از تی شرت های ورزشی با کیفیت را با قیمت های بسیار رقابتی و مناسب، تولید و آماده فروش کرده و در سایت  افرنگ جامه عرضه می کند.

تولید تی شرت ورزشی

پارچه پلی استر در تولید تی شرت

پارچه پلی استر در تولید تی شرت

پارچه پلی استر در تولید تی شرت در طول یکی دو قرن اخیر، بشر همواره با چالش کمبود منابع طبیعی یا خطر پایان یافتن آن دست و پنجه نرم کرده و همیشه در پی ایجاد و جایگزینی منابع جدیدی بجای آنها بوده است لذا در چند دهه اخیر در حوزه صنعت پارچه به تولید منابع […]

0 comments
کلاه تبلیغاتی و مزایایی آن

کلاه تبلیغاتی چه مزایای دارد؟

کلاه تبلیغاتی چه مزایایی دارد؟ یکی از محبوب ترین هدایای تبلیغاتی که شکلی خلاقانه و نوآورانه دارد و از جذابیت های بسیاری هم بخصوص در بین نوجوانان و جوانان برخوردار است کلاه تبلیغاتی است که به جهت قیمت های ارزان و مناسب و برد تبلیغاتی بالایش امروزه بسیار مورد توجه کسب و کارهای کوچک و […]

0 comments
انواع چاپ روی تی شرت

انواع چاپ روی تی شرت

انواع روش های چاپ روی تی شرت اصولا البسه و  پوشاک و بخصوص تی شرت که مد پوشاک امروز محسوب می شود، جزو پر کاربردترین چیزهایی هستند که ما از آنها استفاده می کنیم. برای همین هم هست که همیشه در حوزه تبلیغات به تی شرت توجه خاصی می شود و از آن به عنوان […]

0 comments
ست کردن کلاه با تی شرت

چطور کلاه رو با تی شرت ست کنیم؟

چطور کلاه  رو  با  تی شرت ست کنیم؟ معمولا انواع اکسسوری ها به صورت ست با لباس ها انتخاب می شوند یا حداقل به گونه ای خریداری می شوند که با لباسی که می پوشند تناسب داشته باشد و به قولی به آنها بیاید. یکی از این اکسسوری های پرمخاطب و محبوب کلاه است که […]

0 comments
سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای ارتباط در WhatsApp کلیک نمائید
در کوتاهترین زمان پاسخگوی شما هستیم