حساب کاربری

حداقل 8 کاراکتر

تی شرت آستین کوتاه

تی شرت آستین کوتاه

تی شرت آستین کوتاه در واقع همان تی شرت مرسوم و بیشتر شناخته شده محبوب و پرطرفداری است که همه چند تایی از آن در کمد لباسمان داریم. اما علت اینکه با عنوان تی شرت آستین کوتاه هم نام برده می شود موقعی است که قرار است تی شرت ها را بر اساس اندازه آستین آنها تفکیک کنیم که چون دارای آستین های کوتاهی به نسبت نوع دیگرش یعنی تی شرت آستین بلند است به این نام هم نامیده می شود.

بهرحال آنها لباس های سبک و راحتی هستند که در ایجاد سبک زندگی مدرن که راحتی و رفاه از مولفه های آن است کمک می کنند.

جالب است بدانید که اگر در اواخر قرن نوزدهم، دریانوردان نیروی دریایی خلاقیت به خرج نمی دادند و در مواجهه با گرما در خط استوا آستین های لباس اتحادیه خود را نمی بریدند شاید ایده ساخت و تولید تی شرت هم وجود نداشت.

تی شرت آستین کوتاه چه استفاده ای دارد؟

تی شرت های آستین کوتاه برای استفاده در تمام طول سال عالی به نظر می رسند و در فصول گرم و معتدل در بیرون و فضای باز و در فصول سرد، داخل ورزشگاه ها و محیط های سرپوشیده و داخلی پوشیده می شوند لذا به جهت سبکی و راحتی و جنس معمولا از نخ پنبه ای که دارند، سبب تنفس پارچه و تعریق کمتر می شوند لذا به لباسی ایده آل برای ورزشکاران یا آنهایی بدل می شودکه به  واسطه شغلشان در هوای گرم فعالیت دارند، همچنین از تی شرت ها به عنوان زیرپوش و زیرپیراهن هم استفاده می شود و یکی از پرکاربردترین البسه برای تبلیغات و هدایای تبلیغی است.

تولید تی شرت و کلاه آفرنگ جامه
تولید تی شرت و کلاه آفرنگ جامه

جنس و کیفیت تی شرت آستین کوتاه

امروزه در پروسه تولید تی شرت به واسطه مخاطبان بسیاری که دارد و طبیعتا به افزایش تقاضا می انجامد تنها الیاف طبیعی چون نخ پنبه یا پشم و… مورد استفاده قرار نمی گیرد بلکه به جهت منابع طبیعی محدود، بطور گسترده از الیاف مصنوعی چون پلی استر و فلامنت و… هم استفاده می شود. هرچند هیچی جای الیاف طبیعی را نمی گیرد و کیفیت تی شرت هم به استفاده از آن بستگی دارد اما الیاف های مصنوعی حال حاضر که در تولید تی شرت ها به کار می رود هم از کیفیت خوبی برخوردارند و بعضا در ترکیب با الیاف طبیعی نیز استفاده می شوند.

مخاطبان تی شرت آستین کوتاه چه کسانی هستند؟

مخاطبان تی شرت آستین کوتاه آنقدر گسترده هستند که اگر به کمد لباس هر کسی سر بزنید یکی دو تا از آنها را خواهید یافت پس با این حساب مخاطبان آن تقریبا همه مردم می تواند باشد اما بیشتر مورد توجه نوجوانان و جوانان، ورزشکاران یا آنهایی خواهد بود که به دنبال یک لباس راحت و سبک دم دستی یا خنک و جذاب هستند. هچنین به جهت اینکه تی شرت ها می توانند نقش یک رسانه تبلیغاتی متحرک را بازی کنند، هدیه تبلیغاتی فوق العاده مناسبی برای توسعه تبلیغات کسب و کارها به شمار می آیند و در این حوزه نیز مخاطبان بسیاری دارند.

انواع تی شرت آستین کوتاه

تی شرت ها، بخصوص نوع آستین کوتاه آن غالبا همه به شکل T انگلیسی هستند و دارای انواعی به لحاظ طراحی کلی نیستند اما به لحاظ جنس پارچه، رنگ بندی یا جزئیات طراحی دارای انواعی هستند مثلا تی شرت های یقه دار، تی شرت های بدون یقه(یقه V یا یقه گرد) یا دکمه خور و دارای زیپ و… که شاید کمی به تنوع ساختار طراحی کلی تی شرت آستین کوتاه کمک کرده باشد.

قیمت تی شرت آستین کوتاه

در تولید تی شرت های آستین کوتاه چون از انواع و اقسام الیاف طبیعی و مصنوعی استفاده می شود لذا از قیمت های متنوع بسیاری هم از ارزان تا گران برخوردار است که هر کس متناسب با جیب خود تی شرت مناسب خود را خواهد یافت. منتها هر چه در تولید تی شرت از الیاف مصنوعی استفاده شده باشد قیمت آن ارزان تر خواهد بود. لذا شما می توانید جهت بازدید از مجموعه عظیمی از تی شرت های آستین کوتاه به سایت افرنگ جامه مراجعه و اقدام به تهیه آن با قیمت های باورنکردی و مقرون به صرفه کنید.

پارچه پلی استر در تولید تی شرت

پارچه پلی استر در تولید تی شرت

پارچه پلی استر در تولید تی شرت در طول یکی دو قرن اخیر، بشر همواره با چالش کمبود منابع طبیعی یا خطر پایان یافتن آن دست و پنجه نرم کرده و همیشه در پی ایجاد و جایگزینی منابع جدیدی بجای آنها بوده است لذا در چند دهه اخیر در حوزه صنعت پارچه به تولید منابع […]

0 comments
کلاه تبلیغاتی و مزایایی آن

کلاه تبلیغاتی چه مزایای دارد؟

کلاه تبلیغاتی چه مزایایی دارد؟ یکی از محبوب ترین هدایای تبلیغاتی که شکلی خلاقانه و نوآورانه دارد و از جذابیت های بسیاری هم بخصوص در بین نوجوانان و جوانان برخوردار است کلاه تبلیغاتی است که به جهت قیمت های ارزان و مناسب و برد تبلیغاتی بالایش امروزه بسیار مورد توجه کسب و کارهای کوچک و […]

0 comments
انواع چاپ روی تی شرت

انواع چاپ روی تی شرت

انواع روش های چاپ روی تی شرت اصولا البسه و  پوشاک و بخصوص تی شرت که مد پوشاک امروز محسوب می شود، جزو پر کاربردترین چیزهایی هستند که ما از آنها استفاده می کنیم. برای همین هم هست که همیشه در حوزه تبلیغات به تی شرت توجه خاصی می شود و از آن به عنوان […]

0 comments
ست کردن کلاه با تی شرت

چطور کلاه رو با تی شرت ست کنیم؟

چطور کلاه  رو  با  تی شرت ست کنیم؟ معمولا انواع اکسسوری ها به صورت ست با لباس ها انتخاب می شوند یا حداقل به گونه ای خریداری می شوند که با لباسی که می پوشند تناسب داشته باشد و به قولی به آنها بیاید. یکی از این اکسسوری های پرمخاطب و محبوب کلاه است که […]

0 comments
سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای ارتباط در WhatsApp کلیک نمائید
در کوتاهترین زمان پاسخگوی شما هستیم