تولید کلاه تبلیغاتی

کلاه کتان تبلیغاتی تولید انواع کلاه نقابدار

تولید انواع کلاه نقابدار کتان و فلامنت و پنبه پلی استر با توجه به نیاز کارفرما توسط گروه آفرنگ جامه انجام می پذیرد. در تمامی مراحل طراحی و تولید تمامی نکات از قبیل کیفیت پارچه ، یراق و گلدوزی و دوخت چک می گردد.با توجه به کیفیت کار نهایی و قیمت بسیار مناسب محصولات خیلی وسیعی از مشتریان از خدمات این مجموعه استفاده نموده اند. که باعث خرسندی و افتخار ما می باشد.

یکی از نکاتی که در انتخاب پارچه کلاه مورد نظر قرار باید بگیرد درصد پنبه و پلی استر پارچه می باشد، زیرا هرچقدر که مواد مصنوعی پارچه درصد بالاتری را تشکیل دهد در هوای گرم باعث تعریق بیشتری می گردند. و هرچقدر هم که درصد مواد مصنوع نسبت به پنبه کم تر باشد باعث عدم حالت پذیری و بد شکل شدن کلاه می گردد، انتخاب بهترین تناسب برای تولید کلاه یکی از مراحل اصلی می باشد که ما به همه مشتریان انتخاب پارچه کتان ۶۵ – ۳۵ می باشد .

مورد دوم انتخاب حالت کلاه می باشد، انواع عمومی حالت های تولید کلاه از قبیل ۶ ترک – جلو تلویزیونی – ۶ ترک تور دار – نقاب آفتاب گیری بصورت هد بند ، عموم افراد از کلاه ۶ ترک یا بیسبالی استفبال می کنند، زیر این قالب پر تیراژ ترین مدل از کلاه نقابدار در دنیا می باشد. مورد پسندشون می باشد. نمونه پر استفاده تر و تبلیغاتی تر نمونه کلاه جلو تلویزیونی می باشد که به لحاظ فضای بیشتر جهت درج تبلیغات کاربردی تر و مناسب تر می باشد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code