نقاب آفتابگیر

تولید کلاه نقابدار

نقاب آفتابگیر

نقاب آفتابگیر یکی از ساخته های ساده دست بشر است که در عین سادگی بسیار کاربردی است و می تواند از پوست صورت در مقابل اشعه مضر نور خورشید محافظت کند. در واقع نقاب آفتابگیر از یک نقاب در جلو و نواری بند مانند یا کشی یا تل مانند برای نگه داشتن نقاب بر روی سر ساخته شده و سرپوشی ندارد. با اینحال در قسمت بالای نقاب و جایی که پیشانی قرار دارد این کلاه دارای ارتفاعی از کم تا زیاد است که در نوع ارتفاع دار آن کل پیشانی پوشیده می شود که اصولا هم از جنس پارچه های جاذب عرق ساخته شده تا در فصل تابستان عرق پیشانی را به خود جذب کند. این نوع نقاب علاوه بر مردان بسیار مورد توجه قشر بانوان است که می توانند در فصل گرما آن را از روی شال و روسری بر سر کنند بدون اینکه به گرمای پوشش آنها بیافزاید.

فرق کلاه نقابدار با نقاب آفتابگیر چیست؟

کلاه نقابدار دارای سرپوشی است که بر روی سر می نشیند و نگه داشته می شود ولی نقاب آفتابگیر از طریق نواری کش مانند یا بندی شکل یا تل مانند بر روی سر می نشیند و نگه داشته می شود. در واقع بالای کلاه نقابدار بسته ولی نقاب آفتابگیر باز است. به هر حال کلاه نقابدار برای استفاده های گسترده ای چون آفتابگیر و تزئینی(مد و زیبایی) و ورزشی تولید می شود ولی نقاب آفتابگیر صرفا یک آفتابگیر است که بعضا استفاده ورزشی هم دارد.

نقاب آفتابگیر چه استفاده یا کاربردی دارد؟

مهمترین و اصلی ترین استفاده ای که نقاب آفتابگیر دارد محافظت از صورت یا چشم در برابر نور مضر اشعه خورشید است. با اینحال از نقاب آفتابگیر برای ورزش بخصوص ورزشهای همگانی چون پیاده روی عمومی یا در برخی مدل ها برای استایل اسپورت استفاده می شود. همچنین  بسیار مورد پسند و استفاده بانوان نیز هست چراکه می توانند بر روی شال و روسری یا مقنعه بر سر بگذارند و بدون اینکه به گرمای پوشش آنها بیافزاید و گرمای بیشتری تولید کند از آن استفاده کنند. علاوه بر آن از این محصول بسیار کاربردی به عنوان یک هدیه تبلیغاتی در حوزه تبلیغات نیز مورد استفاده قرار می گیرد.

تولید نقاب آفتابگیر تبلیغاتی و سفارشی
نقاب آفتابگیر | تولیدی آفتابگیر نقاب

جنس و کیفیت نقاب آفتابگیر

استفاده از پارچه الیاف مصنوعی چون پلی استر و فلامنت و… در ساخت محصولی که فقط یک نقاب است و قرار است در مقابل نور خورشید از شما محافظت کند انتخابی مناسب به نظر می رسد چراکه الیاف مصنوعی در برابر تخریب نور خورشید و تعریق از مقاومت بالایی برخوردارند. اما با اینحال همچنان استفاده از نخ الیاف طبیعی چون پنبه و کتان و… با توجه به ویژگی های خوب فراوانشان از جمله نرمی و لطافت و ضد آلرژی بودنش و… یک مزیت محسوب می شود.

خدمات چاپ یا گلدوزی بر روی نقاب آفتابگیر

یکی از کاربردهای امروزی نقاب آفتابگیر در حوزه تبلیغات است که می تواند به عنوان یک هدیه تبلیغاتی محبوب و پراستفاده مورد توجه صاحبان کسب و کارها واقع شود اما مهمترین بخش در یک هدیه تبلیغاتی خدمات چاپ یا گلدوزی بر روی آن است که هر چه حرفه ای تر و دقیق تر این کار صورت پذیرد باعث می شود تا طرح و لوگو یا پیام تبلیغاتی درج شده بر رویش بهتر و موثر تر دیده شود. مجموعه افرنگ جامه یکی از مراکز شناخته شده و باتجربه ارائه خدمات چاپ یا گلدوزی بر روی انواع کلاه از جمله نقاب آفتابگیر است که به خوبی می داند چطور و چگونه بهترین کیفیت چاپ یا گلدوزی را با استفاده از برترین دستگاه های اتوماتیک ماشینی و لیزری بر روی انواع کلاه از جمله نقاب آفتابگیر اعمال کند تا بیشترین بازدهی تبلیغاتی را داشته باشد.

قیمت نقاب آفتابگیر

نقاب آفتابگیر به نسبت کلاه از قیمت بسیار ارزانتری برخوردار است چون ساختار بسیار ساده ای دارد و فقط از یک نقاب و یک بند ساخته شده است. با اینحال قیمتش به جنس پارچه ساخت آن هم بستگی دارد. مجموعه آفرنگ جامه با برخورداری از انواع کاملی از بهترین پارچه های تولید داخل یا وارداتی، دست بازتر و امکان بیشتری برای تولید انواع و اقسام کلاه با الیاف متنوع دارد که این می تواند به تنوع بیشتر قیمت ها از ارزان تا گران بیانجامد و متناسب با هر جیب و سلیقه ای تولید کلاه از جمله نقاب آفتابگیر داشته باشد.

تولید نقاب آفتابگیر تبلیغاتی و سفارشی
نقاب آفتابگیر | تولیدی آفتابگیر نقاب
کلیدواژه : نقاب آفتابگیر
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code