حساب کاربری

حداقل 8 کاراکتر

تولیدی تی شرت تبلیغاتی آفرنگ جامه

انواع پارچه تی شرت

تولیدی تی شرت آفرنگ جامه

تی شرت ها جزء لباس های بادوام و کلاسیکی هستند که به دلیل جذابیت و تنوعی که در طرح و رنگ دارند و همچنین به دلیل تطبیق پذیری و کاربرد گسترده آن ها در زمره استایل های پر طرفدار دسته بندی می شوند. تی شرت ها را امروزه می توان در هر کمد لباسی مشاهده کرد.

تی-شرت-تبلیغاتی-پولو-شرت

اما تی شرت ها به یک نوع خاص محدود نمی شوند. تی شرت ها را به صورت سنتی، به صورت پیراهن های سبکی با آستین کوتاه و بدون یقه می شناسند. اما امروزه این پوشاک ها تنوع بسیار زیادی پیدا کرده اند.

 آن ها در دسته بندی ها و مدل های بسیار متنوعی در بازار موجود هستند و تقریبا می توانند هر سلیقه ای را پوشش دهند. در نتیجه در این جا می خواهیم به این موضوع بپردازیم که دسته بندی تی شرت ها بر چه اساسی صورت می گیرد تا به شما برای خرید و انتخاب تی شرت مورد علاقه تان کمک کنیم. تولیدی تی شرت آفرنگ جامه که در حوزه تولید تی شرت های تبلیغاتی فعالیت دارد، برآورده کننده سلیقه های متفاوت برای تولید انواع مدل های تی شرت به صورت سفارشی است.

تی شرت ها از چه مواد اولیه ای تولید می شوند؟

در بحث دسته بندی کردن تی شرت ها، اولین موضوع جنس مواد اولیه ای است که برای بافت و تولید تی شرت مورد استفاده قرار گرفته است. جنس تی شرت ها متفاوت است، اما به صورت پایه ای بیش تر تی شرت ها از جنس پنبه هستند.

این دسته از تی شرت ها را اصطلاحا صد در صد نخ پنبه می گویند. اما با این حال انواع دیگر آن ها از جنس پلی استر هستند. در مواردی نیز مخلوط پنبه و پلی استر برای تولید تی شرت استفاده می شود. انتخاب هر یک از این مواد اولیه برای تولید، به طرح لباس و تقاضایی که برای آن وجود دارد بستگی دارد.

جنس مواد اولیه به نوبه خود در کیفیت و قیمت لباس تاثیر می گذارد. برای مثال پارچه هایی که حالت کشسانی دارند، به نسبت ارزان تر از سایر لباس ها هستند. در نهایت بعد از تعیین نوع مواد اولیه تولید، تی شرت قبل از ورود به بازار پروسه های متفاوتی را پشت سر می گذارد تا در اشکال مختلف به دست مشتری برسد.

در تولیدی تی شرت آفرنگ جامه سعی بر آن است تا از بهترین و با کیفیت ترین مواد اولیه برای تولید انواع مختلف تی شرت استفاده شود.

تولیدی تی شرت
تولیدی تی شرت

انواع تی شرت بر اساس سایز و اندازه

تی شرت ها می توانند برش و طرحی کلاسیک و ساده داشته باشند یا این که به صورت مدرن و امروزی با طرح و مدل هایی که بیش تر مورد پسند گروه های سنی نوجوان و جوان است تولید شوند. این دسته بندی بر اساس سلیقه در سایز بندی و اندازه بلندی لباس نقش دارد.

در دسته بندی تی شرت ها بر اساس سایز آن ها دو حالت وجود دارد. برخی از تی شرت ها، خصوصا انواع کلاسیک آن ها دارای سایز بندی از سایز S  تا سایز های بالاتر مانند لارج و ایکس لارج هستند. حتی برخی مواقع سایز های دو ایکس لارج یا بزرگ تر را نیز شامل می شوند. سایز های بزرگ تر را معمولا تحت عنوان تی شرت های سایز بزرگ می شناسند.

در سایز بندی دیگری که برای تی شرت ها لحاظ می شود و خصوصا این مدل سایزبندی برای انواع مدرن و گشاد به کار می رود، مدل های فری سایز هستند. این مدل ها، سایز بندی به خصوصی ندارند و معمولا به دلیل طراحی گشادی که دارند، برای سایز های مختلفی مناسب هستند.

البته نوع دیگری از دسته بندی تی شرت ها بر اساس سایز، انواع اسلیم فیت هستند. این مدل ها کاملا به بدن می چسبند و جز استایل های جذابی به حساب می آیند که کاملا ظاهر و استایل بالاتنه افراد را به نمایش می گذارد. در این میان برخی مدل ها برای افرادی که بازوهای ماهیچه ای دارند طراحی شده است تا از این طریق استایل جذاب خود را به نمایش بگذارند.

chart-colore-fabric-tshirt-رنگ-بندی-پارچه-تی-شرت

انواع تی شرت ها بر اساس اندازه و بلندی آستین

تی شرت ها یا آستین بلند هستند یا این که با آستین های کوتاه عرضه می شوند. گاهی نیز مدل هایی وجود دارد که آستین نیمه بلند دارند. تی شرت های آستین بلند یا آستین سه ربع بر اساس مدل لباس های بیس بال طراحی شده اند.

 در این حالت ها، بر خلاف دیگر پیراهن ها، آستین در این دسته از تی شرت ها روی یک درز مورب به لباس وصل می شود. تی شرت های آستین بلند و آستین سه ربع جز استایل های پرطرفدار بین انواع مدل های تی شرت محسوب می شوند.

در این بین حتی انواع تی شرت های بدون آستین نیز در بازار موجود است که طرفداران مخصوص به خود را دارد. برخی نیز آستین های بسیار کوتاهی دارند که تنها کمی از سرشانه را می پوشاند و به صورت کامل بازو ها را پوشش نمی دهد.

سایز-بندی-تیشرت-size-tshirt

تنوع در طراحی یقه های تی شرت

همان طور که پیش از این نیز به آن اشاره شد، به صورت سنتی تی شرت ها را به عنوان پیراهن هایی سبک و بدون دکمه و یقه می شناسند. اما در طراحی های جدیدتری که برای تی شرت ها صورت گرفته است، یقه هایی با مدل های متفاوت در طراحی تی شرت در نظر گرفته شده است.

تی شرت های بدون یقه به نوبه خود به دو دسته یقه گرد و یقه هفت دسته بندی می شوند. دسته بندی تی شرت ها بر اساس نوع یقه نیز انواع متفاوت زیر را شامل می شود.

انواع یقه تی شرت

  • تی شرت یقه پولو؛ این دسته از تی شرت ها تحت عنوان تی شرت های یقه دار دسته بندی می شوند. این دسته از تی شرت ها طراحی رسمی تری دارند و معمولا در دسته پوشش های نیمه رسمی قرار می گیرند. یقه ها انواع مختلفی دارند. برخی دکمه دارند و برخی نیز ساده و بدون دکمه هستند. تی شرت های یقه دار، عیب های بالاتنه را پوشش می دهد.
  • تی شرت یقه هفت؛ بیش تر برای افرادی مناسب است که بالا تنه بزرگی دارند. همچنین به افرادی که قد کوتاه تری دارند، استفاده از این نوع یقه توصیه می شود.
  • تی شرت یقه گرد؛ فرم سنتی و اولیه اکثر تی شرت ها است و معمولا افرادی که به دنبال پوششی راحت هستند از آن استفاده می کنند. این نمونه همچنین برای پوشیدن زیر دیگر لباس ها، خصوصا در فصل سرد کاربرد زیادی دارد. این دسته از تی شرت ها باعث می شوند بالا تنه افراد بزرگ تر و جذاب تر به نظر بیاید. برای مردانی با صورت بلند و باریک بسیار مناسب است.
  • یقه اسکوپ؛ نوع دیگری در طراحی یقه های تی شرت است که پوشیدن آن باعث می شود گردن بلند تر نشان داده شود. این مدل در واقع فرم تغییر یافته ای از مدل یقه گرد است. یقه در این حالت مقداری باز تر و آزاد تر از فرم های سنتی تی شرت های یقه گرد است. دقت داشته باشید این نوع یقه زیاد مناسب افراد چاق یا با بالا تنه بزرگ نیست.
  • یقه های Y شکل؛ این نمونه نیز مشابه یقه های هفت است. این مدل را در واقع می توان ترکیبی از دو مدل یقه گرد و یقه هفت در نظر گرفت. در طراحی این مدل یک ردیف دکمه معمولا به صورت دکمه هایی کوچک در نظر گرفته شده است که می توان یقه را باز یا بسته نگه داشت.

تی شرت یقه هفت

انواع طرح و مدل در تولیدی تی شرت

تی شرت ها را می توان بر اساس طرح و مدلی که دارند نیز دسته بندی کرد. برخی از انواع تی شرت ها کاملا ساده هستند و هیچ گونه طرح و مدلی ندارند. این دسته معمولا برشی ساده داشته و تک رنگ هستند. معمولا تنوع آن ها در رنگ بندی متنوع شان است.

انواع مدل تی شرت و پوشاک تبلیغاتی

برخی مدل های دیگر طرح و عکس های مخصوصی دارند. این طرح ها گاهی منعکس کننده سبک و مفهوم های مخصوصی است که به همان نسبت نیز طرفداران مخصوص به خود را دارد. این طرح ها یا به صورت عکس های چاپ شده یا طرح های گرافیکی پیاده شده روی پارچه وجود دارند.

در دسته بندی تی شرت های طرح دار، همیشه طرح روی لباس یک عکس یا تصویر نیست. گاهی از نوشته ها و عبارت های خاصی روی لباس استفاده می شود. در برخی مدل ها نیز فقط آرم یا نام مخصوص برند تولید کننده تی شرت روی آن چاپ یا گلدوزی می شود.

در این زمینه تولیدی تی شرت آفرنگ جامه جزء تولید کنندگانی است که در حمایت از مشتریان سعی دارد تا با حفظ کیفیت بالای محصولات و تنوع مورد نیاز بازار، بر اساس نیاز و سفارش مشتریان، تی شرت های تبلیغاتی با طرح درخواستی توسط مشتری را با بهترین قیمت عرضه کند.

رنگ بندی تی شرت

 در نتیجه شما می توانید از طریق تولیدی تی شرت آفرنگ جامه طرح و مدل مورد نیاز خود را درخواست دهید و به این طریق تی شرت های تبلیغاتی را با طرح و مدل مد نظر خود سفارش دهید.

بازار مناسب این تی شرت ها علاوه بر تنوع در طرح و مدل، به تنوع در قیمت آن ها نیز مربوط می شود، چرا که با توجه به جنس مواد اولیه، قیمت های متنوعی از این لباس ها در بازار موجود است. علاوه بر این می توان به راحتی تی شرت ها را با سبک های مختلف و انواع استایل ها ست کرد و در عین راحتی پوشش جذابی داشت.

جهت دریافت قیمت تی شرت های تبلیغاتی سفارشی با مجموعه ما تماس بگیرید.

 

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای ارتباط در WhatsApp کلیک نمائید
در کوتاهترین زمان پاسخگوی شما هستیم