حساب کاربری

حداقل 8 کاراکتر

توافق نامه همکاری

تولید-تی-شرت-و-کلاه-تبلیغاتی-و-اختصاصی---آفرنگ-جامه

با توجه به اینکه خدمات مجموعه تولیدی می باشد و در سفارشات تولیدی برخلاف فروش محصولات خام عوامل مختلفی دخیل می باشد، لازم به توضیح موارد زیر می باشیم.

( قبل از هرگونه پرداخت لطفا شرایط توافق همکاری را مطالعه فرمائید )

  پرداخت وجه به منزله قبولی شرایط توافق نامه از طرف شما میباشد. 

زمان تحویل سفارشات

زمان تحویل سفارشات بر مبنای روز کاری به غیر از ۵ شنبه ها و جمعه ها و ایام تعطیل می باشد. شروع سفارشات بعد از واریز ۵۰% پیش پرداخت و دریافت تائیدیه کتبی طرح از جانب شما می باشد. به طور مثال امکان دارد شما سفارشی فورس داشته باشید و روز شنبه اقدام به واریز پیش پرداخت نمائید و تا زمان ارسال طرح و بازسازی قبل از تولید ۲ روز از طرف شما فاصله بیافتد ، زمان کاری شما از موقعی محاسبه می گردد که شما طرح خود را تائید نموده اید، نه زمانی که پیش پرداخت واریز کرده اید .

اشتباهات چاپی

درصورت وجود اشتباه چاپی ، املایی ، اندازه ، رنگ، پس از دریافت تائیدیه از سوی کارفرما، هیچ گونه مسئولیتی به عهده این مجموعه نمی باشد. در  برخی از مواقع امکان اصلاح با هزینه اضافی وجود دارد اما بیشتر محصولات پس از چاپ امکان اصلاح ندارند.

شروع روند طراحی و تولید بعد از واریز ۵۰ درصد پیش پرداخت امکان پذیر می باشد.

فرآیند طراحی

فایل ارسالی به صورت وکتور (cdr یا Ai) میباشد. در صورت نداشتن فایل مربوطه مبلغ طراحی جداگانه محاسبه میگردد.

تحویل سفارشات

تحویل سفارشات با تسویه کامل فاکتور در دفتر مرکزی شرکت یا در زمان تحویل، صرفا امکان پذیر می باشد.در صورتی که در برخی مواقع نیاز به دریافت تعدادی از سفارشات خود را دارید لازم است که تسویه کامل فاکتور را انجام داده و سپس کالا برای شما ارسال گردد.

نمونه رنگ متریال تولیدی

نمونه رنگ پارچه در هر پارت سفارش و خرید از کارخانه امکان تغییر رنگ تا ۱۰ درصد نسبت به سری قبل را دارد. به طور مثال فروردین ماه شما سفارش تولید تی شرت به مجموعه گیفتو داده اید، و در تیر ماه نیز مجدد سفارش خود را تمدید می نمائید با توجه به اینکه خرید پارچه و نخ به صورت هفتگی و روزانه از کارخانه انجام می گردد لذا لازم به ذکر می باشد که در بار خرید و سفارش امکان دارد رنگ سفارش شما به نسبت دفعات قبلی حتی با کوتاهترین زمان تغییر داشته باشد. این مورد حتی با اختلاف ۱ روز نیز امکان پذیر می باشد زیرا تمامی متریال اولیه به صورت روزانه از بازار یا کارخانه تهیه می گردد.

هزینه بسته بندی

هزینه بسته بندی کارتن و ارسال به شهرستان به صورت جداگانه پس از بسته بندی نهایی محاسبه خواهد شد این مورد پس از آماده شدن سفارش محاسبه می گردد. هزینه ارسال به باربری به صورت پسکرایه می باشد.

ارسال سفارشات

زمان و محل تجویل کالا درب شرکت میباشد شرکت هیچ ضمانتی از بابت زمان تحویل از باربری و شکسته شدن کالا در تهران و شهرستان برعهده ندارد.

 

مشکلات ناخواسته

در صورت بروز هرگونه مشکل در روند تولید که باعث گردد سفارش در زمان اعلام شده آماده نگردد و تاخیر بیش از ۷ روز باشد، با توجه به نظر کارفرمای گرامی امکان عودت هزینه وجه می باشد. این مورد به اسنتثنا شرایطی غیر از قبیل جنگ، بیماری همه گیر، تعطیلی های سراسری،

اعتبار پیش فاکتور ( قیمت و موجودی )

تمامی استعلام قیمت ها به روز می باشد، چنانچه ۱ روز کاری از تاریخ پیش فاکتور گذشته باشد این مجموعه نسبت به تغییر و محاسبه قیمت بروز مجاز می باشد.

تغییرات قیمت خاص ( با توجه به شرایط اقتصادی کشور )

در زمان تائید و پرداخت فاکتور در صورتی که فایل شما تا ۱ روز کاری بعد از پیش پرداخت فاکتور برای ما ارسال نگردد و کار برای تولید ارسال نشود در صورتی که این تاخیر از طرف کارفرما باشد، با توجه به تغییرات قیمت مواد اولیه امکان تغییر قیمت ها در فاکتور می باشد و بابت این تغییر قیمت مجموعه مسئولیتی را عهده دار نمی باشد.

امکان نمونه گیری فیزیکی در صورت امکان با دریافت هزینه اختصاصی در برخی از موارد ( باتوجه به نوع محصولات ) قابل انجام می باشد .

امکان نمونه گیری فیزیکی در صورت امکان با دریافت هزینه اختصاصی قابل انجام می باشد.

( قبل از هرگونه پرداخت لطفا شرایط توافق همکاری را مطالعه فرمائید )

پس از پرداخت وجه از طرف شما به منزله قبولی شرایط لحاظ می گردد

 

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای ارتباط در WhatsApp کلیک نمائید
در کوتاهترین زمان پاسخگوی شما هستیم