تی شرت و بازاریابی قسمت ۲

تی شرت پنبه ای یقه گرد و یقه هفت

راه‌های زیادی برای  ترویج کسب‌وکار با استفاده از پوشاک و تی‌شرت‌های سفارشی وجود دارد. استفاده از خدمات سایت‌ آفرنگ جامه یکی از ساده‌ترین روش برای انجام این کار است. خدمات ذکر شده؛ از لباس‌های کارمندی گرفته تا هدایای تبلیغاتی، راه مطمئنی برای ایجاد تأثیری ماندگار در مشتریان و حفظ آن‌ها برای مراجعات بعدی‌شان می‌باشد.

اگر بخواهید کار خود را در تیم ورزشی ، تیم‌های جمع‌آوری کمک‌های مالی و یا هر تیم دیگری ترویج دهید، چه راهی بهتر از این که این کار را با استفاده از لباس‌های منحصربه‌فرد سفارشی انجام دهید؟ این کار روش فوق‌العاده‌ای برای به حداکثر رساندن تبلیغات «دهان به دهان» است؛ چرا که وقتی تبلیغات بر روی لباس نوشته شود، مردم به آن توجه می‌کنند. مردم به هنگام خریدکردن در مراکز خرید، آهسته دویدن، موتورسیکلت‌ سواری‌کردن و انجام دیگر فعالیت‌های ورزشی، به نوشته‌های روی تی‌شرت‌ها توجه می‌کنند.

در صورتی که تیم محبوب شما یا هواداران آن پیراهن‌ یا ژاکت‌های کلاه‌دار با لوگوهای چاپ شده پوشیده باشند، به شیوه‌های گوناگون بی‌شماری می‌شود توجه دیگران را به تیم یا حرفه‌ی خود جلب کنید. واقعاً کار ساده‌ای است؛  لباس‌های سفارشی ویژه‌ی خود را ظرف چند دقیقه ایجاد و به صورت دقیق طراحی می‌کنید. چاپ لوگوی شرکت بر روی تی‌شرت‌های یقه‌دار، هم نوعی تبلیغات است و هم جالب به نظر می‌رسد.

سفارش‌دادن گرمکن‌های زیپ‌ داروکلاه‌دار با لوگوی تیم، در همه‌ی اعضای تیم این احساس را به وجود می‌آورد که متعلق به این تیم‌ هستند. احساس تعلق داشتن به یک گروه، در جامعه‌ی امروز بسیار مهم است، چرا که موجب می‌شود پوشنده‌ی لباس احساس مهم بودن و مفید بودن کند. اگر ایده های فوق‌العاده‌ای در سر دارید، می‌توانید لباس‌های منحصربه‌فرد خود را طراحی کنید؛ اما اگر در این زمینه به کمک نیاز دارید، کافیست، در هر زمانی، با دفتر شرکت تماس گرفته و از آن‌ها بپرسید.

تیشرت تبلیغاتی

قسمت اول ( تی شرت و بازاریابی )

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code