تولید آفرنگ جامه با پشتوانه از طرح و اندیشه نو و اهداف بلند مدت در سال ۱۳۸۱ بنیان نهاده شد و با کسب تجارب جدید در صنعت طراحی و دوخت انواع لباس کار و پوشاک صنعتی و تبلیغاتی با بهره گیری از تجهیزات بروز و کارامد و نیز کادری متعهد و متخصص وارد عرصه تولید پوشاک صنعتی و تبلیغاتی گردید.این مجموعه زمینه اصلی فعالیت خود را در تولید و تامین انواع لباس کار ، کاپشن، روپوش، مانتو، یونیفور، تیشرت ، کلاه و جلیقه در بالاترین سطح ممکن کیفیت قرار داده است.تولیدی آفرنگ جامه با تجربه ای بالبغ بر ۱۳ سال در این زمینه شناخته شده و مطابق با استاندارد های روز اقدام به تهیه و تولید انواع پوشاک صنعتی و تبلیغاتی و لباس کار نموده است. آفرنگ جامه همیشه خود را متعهد به فراهم کردن بهترین تولیدات و سرویس دهی به مشتریان خود به صورت روزانه میداند و همیشه تلاش میکند تا سطح کاری خود را باتوجه به نیاز مشتریان هماهنگ سازد.

تولیدی پوشاک آفرنگ جامه

  گروه آفرنگ جامه با بیش از ۱ دهه فعالیت درخشان توانسته است تجربه و جایگاهی شاخص در این صنعت در بین همکاران و دست اندرکاران این صنعت برای خود محیا نماید. شایان ذکر می باشد گروه آفرنگ جامه با بکارگیری از نیروی متعهد و آزموده جهت بالابردن کیفیت و راندمان خدمات خود به مشتریان همیشه تلاش نموده و با بکارگیری از تجهیزات و ماشین آلات بروز توانسته است ظرافت و کیفیت محصولات خود را بالا تر ببرد.

ضمانت خدمات و محصولات عرضه شده توسط این مجموعه گواه این امر میباشد که تمامی محصولات و خدمات از درجه کیفی و کمی بالایی برخوردار میباشند . باتوجه به شناخت انتظارات و آگاهی نسبت به ضعف ها و کمبود و برطرف کردن معایب توانسته ایم محصولی که شما سفارش میدهید را با بالاترین کیفیت به شما عرضه کنیم  افتخار دیگر مجموعه گیفتو جذب مشتری و ثبت سفارش و ارسال آن به  کشورهای سوئیس ، کانادا ، استرالیا و حوزه خلیج فارس بوده است که قسمتی دیگر از افتخارات این مجموعه میباشد .

سخن مدیریت :

ProductionW_2

تجهیزات بروز

استفاده از تجهیزات و ماشین آلات بروز در تهیه و دوخت انواع پوشاک صنعتی و تبلیغاتی

تولید لباس کار تبلیغاتی و صنعتی آفرنگ جامه

استفاده از بهترین پارچه

استفاده از بهترین و با کیفیت ترین پارچه های تولیدی داخل کشور رمز ماندگاری البسه تولیدی این مجموعه می باشد که تمامی پارچه های خریداری شده جهت تهیه پوشاک صنعتی و تبلیغاتی خود از بالاترین کیفیت موجود در صنعت نساجی کشور می باشد

نیروی کارامد

بهره گیری از نیروی کارامد و متخصص و با نظارت همیشگی در خط تولید از ابتدا تا انتها

الگو های متنوع و بروز

تهیه جدید ترین الگو های  دوخت و نمونه برداری از طرح های جدید تولید شده در دنیا

برخی از مشتریان بگیران

برخی از مشتریان آفرنگ جامه